Dlouhé sezení ničí zdraví našich zad. Jak předejít problémům?

Dlouhé sezení ničí zdraví našich zad. Jak předejít problémům?

Na téma správného sezení bylo napsáno již mnoho nejrůznějších článků. Alfou i omegou je však přirozené prohnutí zad, monitor v úrovni očí, správná výška sedadla a další kritéria. Daných podmínek docílíte jedině v situaci, kdy budete mít k dispozici adekvátní vybavení. Tím je kancelářská židle zdravotní, stůl v potřebné výšce a dobře nastavený monitor.

V posledních letech si svou popularitu získává především takzvaná ortopedická židle, jež s sebou přináší pestrou řadu benefitů. Obzvlášť zajímavým produktem je špičkově navržená Adaptic Evora, která se řadí mezi nejlepší výrobky na celém trhu. Co vám nabídne?

Univerzální ergonomický design vsází na technologii pohyblivého sedáku, díky němuž zajistíte své pánvi unikátní pohyblivost. Důležitým faktorem je i postupné přizpůsobování opěrných bodů vašemu tělu a jeho specifickému tvaru. Na základě daných vlastností pro vás nebude problémem sedět hodiny denně bez toho, abyste začali pociťovat jakékoliv potíže se zády a páteří.

Plně nastavitelné područky (nahoru, dolu, vpřed, vzad i do stran), libovolná výška sedáku, bederní i hlavové opěrky, stejně jako použití nejkvalitnějších materiálů podpoří vaše zdraví. Podíváte-li se na stránky pod výše vloženými odkazy, dočkáte se dopravy zdarma, třicetidenní zkušební lhůty a pestré škály variant zmíněného produktu.

Publikováno: 14. 12. 2022

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam