Do Bradavic a zase zpátky

Do Bradavic a zase zpátky

Jen málokterý film se v posledních několika letech vryl do podvědomí filmových fanoušků tak, jako Harry Potter. Kouzelník z Bradavic si získal srdce desítek milionů diváků a vydělal neskutečné jmění. Daniel Radcliffe se stal idolem spousty dívek a vzorem pro mnoho kluků. Každý druhů by chtěl mít kouzelnou hůlku a dokázat to, co statečný kouzelnik Harry. Jak je to dlouho, co jste naposledy viděli některý ze sedmi, respektive osmi dílů této legendární série? Udělejte si pěkný večer a zavzpomínejte si, jaké to bylo, když jste se poprvé podívali do Bradavic.

Harry Potter na DVD

Od doby, kdy byl v kinech poprvé uveden první díl Harryho Pottera už uběhlo mnoho let. To ale na kvalitě pilotního snímku nic neubírá. Pokud si už na děj snímku Harry Potter a Kámen mudrců příliš nevzpomínáte, není nic jednoduššího, než si ho koupit na DVD a zopakovat si jeho první výlet do Bradavic. Filmy na DVD nejsou drahé a na internetu se dají objednat za pár korun. Nejnižší ceny DVD najdete na filmnadvd.cz. E-shop se může pochlubit pestrou nabídkou DVD titulů a můžete si zde zakoupit všechny díly Harryho, ale i další oblíbené pohádky na DVD.

Nestahujte, nemusí se vám to vyplatit

Možná vás napadlo, že si raději Harryho zdarma stáhnete. Vzhledem k nízkým cenám DVD nosičů a vysokým postihům, které hrozí za nelegální šíření filmů, se vám takový hazard opravdu nevyplatí. Budete-li stahovat film Harry Potter přes takzvané torrenty, zároveň budete snímek i sdílet a dopustíte se trestného činu. Koupí DVD předejdete problémům a navíc získáte další kousek do vaší sbírky originálních titulů. A Harry Potter mezi nimi přece nesmí chybět!

Publikováno: 27. 03. 2012

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: dvd harry potter | dvd nosiče | levná dvd | prodej dvd | zábava