Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Do Bradavic a zase zpátky

Jen málokterý film se v posledních několika letech vryl do podvědomí filmových fanoušků tak, jako Harry Potter. Kouzelník z Bradavic si získal srdce desítek milionů diváků a vydělal neskutečné jmění. Daniel Radcliffe se stal idolem spousty dívek a vzorem pro mnoho kluků. Každý druhů by chtěl mít kouzelnou hůlku a dokázat to, co statečný kouzelnik Harry. Jak je to dlouho, co jste naposledy viděli některý ze sedmi, respektive osmi dílů této legendární série? Udělejte si pěkný večer a zavzpomínejte si, jaké to bylo, když jste se poprvé podívali do Bradavic.

Harry Potter na DVD

Od doby, kdy byl v kinech poprvé uveden první díl Harryho Pottera už uběhlo mnoho let. To ale na kvalitě pilotního snímku nic neubírá. Pokud si už na děj snímku Harry Potter a Kámen mudrců příliš nevzpomínáte, není nic jednoduššího, než si ho koupit na DVD a zopakovat si jeho první výlet do Bradavic. Filmy na DVD nejsou drahé a na internetu se dají objednat za pár korun. Nejnižší ceny DVD najdete na filmnadvd.cz. E-shop se může pochlubit pestrou nabídkou DVD titulů a můžete si zde zakoupit všechny díly Harryho, ale i další oblíbené pohádky na DVD.

Nestahujte, nemusí se vám to vyplatit

Možná vás napadlo, že si raději Harryho zdarma stáhnete. Vzhledem k nízkým cenám DVD nosičů a vysokým postihům, které hrozí za nelegální šíření filmů, se vám takový hazard opravdu nevyplatí. Budete-li stahovat film Harry Potter přes takzvané torrenty, zároveň budete snímek i sdílet a dopustíte se trestného činu. Koupí DVD předejdete problémům a navíc získáte další kousek do vaší sbírky originálních titulů. A Harry Potter mezi nimi přece nesmí chybět!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *