Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Z rozbitého autoskla si hlavu nedělejte

Celý týden jste se na to těšili. Jen vy, váš vůz a a poklidná projížďka malebnou krajinou. Kdo mohl tušit, že vám na přední sklo přistane dáreček z korby náklaďáku, který jede před vámi? Následuje změna plánu, protože s rozbitým sklem se jezdit nedá. Nejen, že ohrožujete bezpečnost svoji i vašich spolucestujících, ale zároveň riskujete pokutu a to až do výše 10 000 Kč. Policisté vám mohou, v závislosti na velikosti praskliny, odebrat až 5 bodů. Podle zákona je autosklo rozbité tehdy, je-li prasklina ve stírací ploše větší, než 20 mm. Nezbude vám, než se obrátit na nejbližší servis, kde vám sklo vymění. Jenomže kde ho hledat?

Pohodlné hledání nejbližšího autosklo servisu

Najít vhodný autosklo servis není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Schválně si zkuste zadat některé z klíčových slov do vyhledávače – vychrlí se na vás mnoho nabídek, ve kterých je problém se zorientovat. Právě z tohoto důvodu vznikly portály autoskloservisy.cz a praha-autosklo.cz. Pomohou vám rychle a spolehlivě vyhledat nejbližší autoservis ve vašem okolí. Stačí zadat PSČ nebo polohu GP a obratem se vám zobrazí nejvhodnější varianta. Vhodný servis můžete najít i pomocí interaktivní mapky, kliknutím na konkrétní část města (autosklo praha 1, autosklo praha 2, autosklo praha 10 apod.). Všechny záznamy jsou doplněny o potřebné údaje, jako je adresa, provozní doba, kontaktní údaje a nabízené služby.

Pomozte ostatním, nabízejte své služby

Znáte kvalitní autosklo servis, případně jeden sami provozujete? Portály umožňují přidání kontaktních údajů na autoservis a to zcela zdarma. Pomůžete tak celé řadě řidičů, kteří se na cestách potkají s nepříjemným problémem v podobě rozbitého autoskla. Autoři portálů mimo jiné plánují publikaci zajímavých článků v magazínu, který je součástí webů. Máme se tedy na co těšit!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *