Pohoda, klídek a líbivé zvuky kytary

Chystáte se kempovat s přáteli a nemůžete se dočkat, až večer usednete kolem táborového ohně? K opékání párků, vykládání strašidelných historek a vtipů, patří i zpěv doprovázený hrou na kytaru. Pokud na ni umíte hrát, můžete si gratulovat – vaši přátelé hudební doprovod náležitě ocení a vy se stanete středem pozornosti. V případě, že jste o kytaře celý život snili, ale nikdy se neodhodlali si ji pořídit, měli byste svou chybu urychleně napravit. Život bez hudby je totiž jako káva bez kofeinu a člověk, který neumí hrát ani na jeden nástroj, jakoby ani nebyl. I z vás se může stát nový virtuos, nebo alespoň hvězda v místním country klubu.

Není akustická kytara, jako klasická kytara

Je to skutečně tak a ačkoliv spoustu kytar vypadá „podobně“, jsou mezi nimi velké rozdíly. Každá je svým způsobem unikát a může se pochlubit nejen originálním designem, ale především i nezaměnitelným zvukem. U těch levnějších modelů sice markantní rozdíl nezaznamenáme, ale ty dražší jsou skutečně znát. Chystáte-li se na nákup své první kytary, ale nevíte kudy kam, upalujte do kytarového centra guitarcentre.cz. Jeden z nejspecializovanějších internetových obchodů má opravdu co nabídnout a je jen na vás, zda si své první dřevo objednáte z pohodlí domova, nebo upřednostníte osobní kontakt a zavítáte do kamenné prodejny.

Proč právě kytary z guitarcentre.cz?

Prodavači kytar zde nejsou obyčejnými prodavači, ale zároveň kytaristi, kteří znají každý detail nabízeného sortimentu. A že ho je, skladem je dostupných více než 300 kytar a najdete mezi nimi i oblíbené kousky, jako je Pablo Vitaso a Hanika. Obvykle bývá zvykem, že ceny v kamenných prodejnách nemohou konkurovat těm online, ale u guitarcentre.cz jsou ceny stejné, ať už si kytaru objednáte přes internet či osobně. Využijete-li možnost nákupu přes e-shop, můžete počítat s dopravou zdarma a to při objednávce nad 3000 Kč (v rámci ČR i SR). Pokud se hraní věnujete delší dobu a máte zálusk na mistrovské kytary, nemusíte se bát dlouhých čekacích lhůt. Guitarcentre.cz je zároveň jediným dodavatelem vybraných značek a mnoho kytar zkrátka jinde nekoupíte.

Publikováno: 26. 06. 2012

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: akustická kytara | hanika | kytara | pablo vitaso | svět kytar