Do you speak english? Sprechen Sie Deutsch?

Do you speak english? Sprechen Sie Deutsch?

Nejste-li schopni odpovědět na žádnou z výše položených frází, pravděpodobně rádi využijete služeb renomované překladatelské a tlumočnické agentury Chicory. Ta funguje již od roku 1990 a nabízí překlady ve více než 30 jazycích. O vaše texty se postará tým odborníků, kteří pohlídají to, aby se zachoval nejen původní obsah, ale především smysl a styl textu. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a dodržování termínů. Chicory realizuje i oborově zaměřené, soudní, technické i právní překlady, které odevzdává ve stejně krátkém termínu, jako klasické překlady z němčiny a angličtiny. Základem úspěchu je dokonalá znalost původního i výchozího jazyka, stejně jako znalost konkrétní problematiky.

Překlady do agličtiny

Na vaší zakázce se bude podílet specifický realizační tým, vždy podle charakteru a náročnosti konkrétních textů. Překlady do angličtiny má na starost nejen špičkový překladatel a jazykový korektor, ale také projektový manažer, počítačový specialista a odborný poradce. Všichni tito lidé jsou vyškolení v oboru a seznámeni s konkrétní problematikou zákazníka . Agentura Chicory je schopna zajistit i tlumočení a to simultánní, konsekutivní, po telefonu, s výjezdem, ale také dabing a soudní tlumočení. Všichni tlumočníci jsou oborově specializováni a mají profesionální vystupování.

Překlady do němčiny

Překlady němčina jsou podobně, jako překlady do anglického jazyky, tvořeny specifickým realizačním týmem, který se postará o dokonalý překlad. I zde je kladen zvýšený důraz na individuální přístup a obeznámení členů tým s konkrétní problematikou. Všechny překlady pro jednoho klienta jsou vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím. V případě zájmu můžete využít tlumočení a to za stejných podmínek, jako v angličtině.

Agentura Chicory rovněž zajišťuje jazykové kurzy češtiny pro cizince. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo ovládá angličtinu a němčinu, ale potřebuje se naučit česky, doporučte mu Chicory!