Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Do you speak english? Sprechen Sie Deutsch?

Nejste-li schopni odpovědět na žádnou z výše položených frází, pravděpodobně rádi využijete služeb renomované překladatelské a tlumočnické agentury Chicory. Ta funguje již od roku 1990 a nabízí překlady ve více než 30 jazycích. O vaše texty se postará tým odborníků, kteří pohlídají to, aby se zachoval nejen původní obsah, ale především smysl a styl textu. Samozřejmostí je naprostá diskrétnost a dodržování termínů. Chicory realizuje i oborově zaměřené, soudní, technické i právní překlady, které odevzdává ve stejně krátkém termínu, jako klasické překlady z němčiny a angličtiny. Základem úspěchu je dokonalá znalost původního i výchozího jazyka, stejně jako znalost konkrétní problematiky.

Překlady do agličtiny

Na vaší zakázce se bude podílet specifický realizační tým, vždy podle charakteru a náročnosti konkrétních textů. Překlady do angličtiny má na starost nejen špičkový překladatel a jazykový korektor, ale také projektový manažer, počítačový specialista a odborný poradce. Všichni tito lidé jsou vyškolení v oboru a seznámeni s konkrétní problematikou zákazníka . Agentura Chicory je schopna zajistit i tlumočení a to simultánní, konsekutivní, po telefonu, s výjezdem, ale také dabing a soudní tlumočení. Všichni tlumočníci jsou oborově specializováni a mají profesionální vystupování.

Překlady do němčiny

Překlady němčina jsou podobně, jako překlady do anglického jazyky, tvořeny specifickým realizačním týmem, který se postará o dokonalý překlad. I zde je kladen zvýšený důraz na individuální přístup a obeznámení členů tým s konkrétní problematikou. Všechny překlady pro jednoho klienta jsou vyhotoveny ve stejném stylu a se stejným názvoslovím. V případě zájmu můžete využít tlumočení a to za stejných podmínek, jako v angličtině.

Agentura Chicory rovněž zajišťuje jazykové kurzy češtiny pro cizince. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo ovládá angličtinu a němčinu, ale potřebuje se naučit česky, doporučte mu Chicory!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *