Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Sport

Cvičte v největším fitness centru v Ostravě

Pravidelný pohyb je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Pokud vám cvičení v domácím prostředí nevyhovuje, vyrazte do tělocvičny s pestrým vybavením. Pro obyvatele slezské metropole přinášíme jeden velice dobrý tip, protože si mohou zasportovat v největším fitness centru v Ostravě.

V případě, že hledáte fitness Ostrava, nabídne se vám FIT PARK s více než 2 200 metry čtverečními cvičební plochy. Připraveno je na 160 různých strojů od světoznámých značek. Samozřejmě nechybí ani cardio zóna či skupinové lekce.

FIT PARK je vhodný pro všechny

V podstatě nezáleží na tom, jestli upřednostňujete cvičení na klasických posilovacích strojích, nebo vás zajímají lekce jako H.E.A.T. Ostrava. FIT PARK je vskutku rozmanitý, dokonce si přijdou na své i příznivci funkčního a core cvičení. Funkční zóna Ostrava zahrnuje celou řadu vybavení, jako je například 15metrová konstrukce s 5 stanovišti.

FIT PARK je oblíbený nejen u začátečníky, ale i mnohých profesionálních sportovců z oblasti fitness, hokeje, fotbalu, atletiky a podobně.

Vyzkoušejte jeden z nejstarších sportů

Jestliže vás zajímá vzpírání Ostrava, i v takovém případě vás FIT PARK nadchne, protože má připravené prostory pro provozování jednoho z nejstarších sportovních odvětví. Vzpírání kombinuje sílu a rychlost, takže se naučíte trhy i nadhozy.

V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na zájemce o osobní trénink. Především začátečníci potřebují poradit se cvičením, aby věděli, jak jednotlivé cviky kombinovat. FIT PARK nabízí hned několik trenérů, kteří vám sestaví individuální tréninkový plán na míru vašim potřebám a požadavkům, navíc vždy zohlední i vaše vrozené dispozice, aktuální kondici a zdravotní stav.

Začněte se cvičením. Rozhodně nebudete litovat. Posílíte celé své tělo a zlepšíte si kondičku.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *