Cvičte v největším fitness centru v Ostravě

Cvičte v největším fitness centru v Ostravě

Pravidelný pohyb je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Pokud vám cvičení v domácím prostředí nevyhovuje, vyrazte do tělocvičny s pestrým vybavením. Pro obyvatele slezské metropole přinášíme jeden velice dobrý tip, protože si mohou zasportovat v největším fitness centru v Ostravě. V případě, že hledáte fitness Ostrava, nabídne se vám FIT PARK s více než 2 200 metry čtverečními cvičební plochy. Připraveno je na 160 různých strojů od světoznámých značek. Samozřejmě nechybí ani cardio zóna či skupinové lekce.

FIT PARK je vhodný pro všechny

V podstatě nezáleží na tom, jestli upřednostňujete cvičení na klasických posilovacích strojích, nebo vás zajímají lekce jako H.E.A.T. Ostrava. FIT PARK je vskutku rozmanitý, dokonce si přijdou na své i příznivci funkčního a core cvičení. Funkční zóna Ostrava zahrnuje celou řadu vybavení, jako je například 15metrová konstrukce s 5 stanovišti. FIT PARK je oblíbený nejen u začátečníky, ale i mnohých profesionálních sportovců z oblasti fitness, hokeje, fotbalu, atletiky a podobně.

Vyzkoušejte jeden z nejstarších sportů

Jestliže vás zajímá vzpírání Ostrava, i v takovém případě vás FIT PARK nadchne, protože má připravené prostory pro provozování jednoho z nejstarších sportovních odvětví. Vzpírání kombinuje sílu a rychlost, takže se naučíte trhy i nadhozy. V neposlední řadě nemůžeme zapomenout na zájemce o osobní trénink. Především začátečníci potřebují poradit se cvičením, aby věděli, jak jednotlivé cviky kombinovat. FIT PARK nabízí hned několik trenérů, kteří vám sestaví individuální tréninkový plán na míru vašim potřebám a požadavkům, navíc vždy zohlední i vaše vrozené dispozice, aktuální kondici a zdravotní stav. Začněte se cvičením. Rozhodně nebudete litovat. Posílíte celé své tělo a zlepšíte si kondičku.

Publikováno: 13. 06. 2022

Kategorie: Sport

Autor: Adam