Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Dobrého kouče z vás neudělá certifikát, ale kvalitní škola koučinku

Osobní koučink zažívá v posledních letech opravdový boom. Metoda poradenství, kdy kouč nedává klientovi konkrétní rady a doporučení, ale snaží se ho motivovat k tomu, aby k řešení dospěl sám, je v zahraničí neskutečně populární a i u nás si získává spoustu příznivců. Kouč však nesmí být učitelem, jehož názory žák převezme, ale spíše partnerem a spolupracovníkem, který mu pomůže v hledání vlastní cesty. V praxi je bohužel minimum koučů, kteří jsou natolik osobnostně vyzrálí, aby ke své roli přistoupili správně.

Koučování není všemocné, ale může být pro firmu velmi prospěšné

Fakt, že obdržíte certifikát v rámci vzdělávacího kurzu s nepříliš promyšleným konceptem z vás dobrého kouče neudělá. Institucí, které nabízí kurzy koučinku je bezpočet, ale málokterá z nich metodiku staví do správné roviny. Budoucí kouč si musí uvědomit, že koučink není dokonalým způsobem komunikace ve firmě, ale je-li k němu přistupováno správně, může se stát jedním z nejefektivnějších nástrojů pro vedení a rozvoj zaměstnanců.

Školení koučinku pod taktovkou těch nejlepších

Rádi bychom proto upozornili na otevření další skupiny ve škole koučinku, kterou pořádá poradenská a vzdělávací společnost MotivP. O kvalitách jednotlivých školení svědčí i prestižní ocenění Nejlepší podnikatel manažer firma ČR „Držitel TOP CZECH QUALITY“ 1. stupně a bohaté reference ze strany významných klientů.

Čtvrtá skupina byla otevřena pro velký zájem a bude zahájena v únoru roku 2014. Výcvik v individuálním a skupinkovém koučinku povedou nejzkušenějších lektoři managementu a mnoho dalších expertů a o propojení souvislostí se v rámci celého programu postará PhDr. František Hroník. Smysl dvouletého kurzu tkví v rozšíření repertoáru managementu o skutečného koučování. Absolvent kurzu již nebude jen manažerem, který mimo jiné koučuje, ale opravdovým koučem.

Detailní informace o kurzu najdete na webových stránkách společnosti http://www.motivp.com/cs/cilevedomy-koucink.