Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Vzdělání

Dobrého kouče z vás neudělá certifikát, ale kvalitní škola koučinku

Osobní koučink zažívá v posledních letech opravdový boom. Metoda poradenství, kdy kouč nedává klientovi konkrétní rady a doporučení, ale snaží se ho motivovat k tomu, aby k řešení dospěl sám, je v zahraničí neskutečně populární a i u nás si získává spoustu příznivců. Kouč však nesmí být učitelem, jehož názory žák převezme, ale spíše partnerem a spolupracovníkem, který mu pomůže v hledání vlastní cesty. V praxi je bohužel minimum koučů, kteří jsou natolik osobnostně vyzrálí, aby ke své roli přistoupili správně.

Koučování není všemocné, ale může být pro firmu velmi prospěšné

Fakt, že obdržíte certifikát v rámci vzdělávacího kurzu s nepříliš promyšleným konceptem z vás dobrého kouče neudělá. Institucí, které nabízí kurzy koučinku je bezpočet, ale málokterá z nich metodiku staví do správné roviny. Budoucí kouč si musí uvědomit, že koučink není dokonalým způsobem komunikace ve firmě, ale je-li k němu přistupováno správně, může se stát jedním z nejefektivnějších nástrojů pro vedení a rozvoj zaměstnanců.

Školení koučinku pod taktovkou těch nejlepších

Rádi bychom proto upozornili na otevření další skupiny ve škole koučinku, kterou pořádá poradenská a vzdělávací společnost MotivP. O kvalitách jednotlivých školení svědčí i prestižní ocenění Nejlepší podnikatel manažer firma ČR „Držitel TOP CZECH QUALITY“ 1. stupně a bohaté reference ze strany významných klientů.

Čtvrtá skupina byla otevřena pro velký zájem a bude zahájena v únoru roku 2014. Výcvik v individuálním a skupinkovém koučinku povedou nejzkušenějších lektoři managementu a mnoho dalších expertů a o propojení souvislostí se v rámci celého programu postará PhDr. František Hroník. Smysl dvouletého kurzu tkví v rozšíření repertoáru managementu o skutečného koučování. Absolvent kurzu již nebude jen manažerem, který mimo jiné koučuje, ale opravdovým koučem.

Detailní informace o kurzu najdete na webových stránkách společnosti http://www.motivp.com/cs/cilevedomy-koucink.