Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Uncategorized

Dokážete si představit léto bez pořádné párty?

Společnost Diamant Expo jsme vám představili již minulosti a to v souvislosti s mobilními a skladovacími halami. Dnes bychom se rádi zmínili o dalším sortimentu, který je, s ohledem na blíží se léto, stále aktuálnější. O co půjde? Dovolte nám malou hádanku – co se vám vybaví v souvislosti s pohodovým letním víkendem? Dovádění s přáteli v bazénu? Grilování? Vychlazené pivo? V každém případě máte pravdu, ale odpovědět se dá i jediným slovem – párty.

Pokud podle vás nabídka od Diamant Expo s párty nijak nesouvisí, vyvedeme vás z omylu. Kromě mobilních a skladovacích hal totiž nabízí také party stany. I ty spadají do kategorie mobilních zastřešovacích systémů a možností, jak je lze využít, je skutečně velmi mnoho. V závislosti na konkrétních rozměrech je možno stany využít jako zastřešení pro:

  • zahradní párty
  • svatby
  • plesy
  • výroční akce
  • narozeninové oslavy
  • rauty
  • trhy
  • festivaly
  • promo akce

Způsobů využití je samozřejmě mnohem více, záleží na vaší fantazii. Vybrat si můžete ze stanů o šířce od 3 do 10 m a vždy můžete počítat s jednoduchou a rychlou montáží a malou hmotností jednotlivých dílů. Díky své variabilitě se stany velmi často používají také jako spojovací prvky mezi mobilními halami. Zajímavá je i možnost propojení několika stanů zároveň, čímž můžeme docílit neotřelého a velmi atraktivního vzhledu.

Párty stanem navíc lehce rozšíříme své bydlení, ve kterém musíme čelit nedostatku prostoru. Potřebujete-li provizorní taneční parket nebo kuchyni, jednoduše k objektu připojíte stan.

Se stany od Diamant Expo si můžete splnit sen o nezapomenutelné párty pro několik desítek hostů nebo uspořádat akci „na zelené“ louce. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na haly-stany.diamantexpo.cz.