Kdo kouří, přemýšlí o životě

Kdo kouří, přemýšlí o životě

A kdo nekouří, nedělá nic. Pokud jste se ve slavném citátu, o který se zasloužil jistý pán J.W.Goethe, našli, je následující článek právě pro vás. Patříte-li mezi požitkáře, kteří se nemohou dočkat, až se usadí ve svém pohodlném polstrovaném křesle a zapálí si cigaretku, dost možná čas od času přemýšlíte i nad tím, zda by nebylo od věci s kouřením přestat. Nejde je o tu spoustu těžce vydělaných peněz, které spolu s dýmem, vyletí neznámo kam, ale především starost o zdraví. Jenomže zvyk je železná košile a o kouření to platí dvojnásob. Nedá se nic dělat, nebudeme vás napínat a prozradíme vám, jak kouřit levně a zároveň zdravě. Jdeme na to.

Udělejte rakovině pápá

Rakovinotvorné buňky v sobě máme všichni. Bez výjimky. A je jen na nás, zda jejich bujení urychlíme, nebo mu naopak nedáme příležitost. Rakovina plic patří mezi nejčastější typy rakoviny a projevíce se u většiny dlouhodobých kuřáků. Abyste si prodloužili život, však ještě nemusíte s kouřením nadobro skončit, což je pro kuřáka nejlepší zpráva. Stačí vyměnit rakovinotvorné tyčinky (cigarety) za jejich moderní obdobu – elektronické cigarety. Pokud jste si pod pojmem elektronická cigareta představili mikročipy či virtuální realitu, pravděpodobně budete zklamaní. A nebo taky ne. Elektronická cigareta totiž na první pohled vypadá, jako úplně normální „cíčko“. Tabák však uvnitř nehledejte.

Jak funguje e-cigareta?

Princip e-cigarety tkví ve vypařování speciální tekutin, zvané e-liquid. O průběh reakce se stará atomizér a baterie a výsledkem je neošizený kuřácký požitek. Díky e-cigaretě budete kouřit zdravě a zároveň ušetříte balík peněz, eliquid je totiž mnohem levnější, než běžné cigarety. Neměli byste však šetřit na samotné elektronické cigaretě, to se naopak vyplatit nemusí. Přehnaně levné e-cigarety, které má ve stánku každý správný asijský trhovec, většinou nevydrží déle, než několik dní. I přesto se vám však investice do kvalitní elektronické cigarety za pár měsíců vrátí. A abychom nezapomněli, kouř, který vydechujete je absolutně bez zápachu, takže už žádné kouření na balkóně. Díky e-cigaretám si můžete zapálit třeba uprostřed dětského pokoje.