Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Kdo kouří, přemýšlí o životě

A kdo nekouří, nedělá nic. Pokud jste se ve slavném citátu, o který se zasloužil jistý pán J.W.Goethe, našli, je následující článek právě pro vás. Patříte-li mezi požitkáře, kteří se nemohou dočkat, až se usadí ve svém pohodlném polstrovaném křesle a zapálí si cigaretku, dost možná čas od času přemýšlíte i nad tím, zda by nebylo od věci s kouřením přestat. Nejde je o tu spoustu těžce vydělaných peněz, které spolu s dýmem, vyletí neznámo kam, ale především starost o zdraví. Jenomže zvyk je železná košile a o kouření to platí dvojnásob. Nedá se nic dělat, nebudeme vás napínat a prozradíme vám, jak kouřit levně a zároveň zdravě. Jdeme na to.

Udělejte rakovině pápá

Rakovinotvorné buňky v sobě máme všichni. Bez výjimky. A je jen na nás, zda jejich bujení urychlíme, nebo mu naopak nedáme příležitost. Rakovina plic patří mezi nejčastější typy rakoviny a projevíce se u většiny dlouhodobých kuřáků. Abyste si prodloužili život, však ještě nemusíte s kouřením nadobro skončit, což je pro kuřáka nejlepší zpráva. Stačí vyměnit rakovinotvorné tyčinky (cigarety) za jejich moderní obdobu – elektronické cigarety. Pokud jste si pod pojmem elektronická cigareta představili mikročipy či virtuální realitu, pravděpodobně budete zklamaní. A nebo taky ne. Elektronická cigareta totiž na první pohled vypadá, jako úplně normální „cíčko“. Tabák však uvnitř nehledejte.

Jak funguje e-cigareta?

Princip e-cigarety tkví ve vypařování speciální tekutin, zvané e-liquid. O průběh reakce se stará atomizér a baterie a výsledkem je neošizený kuřácký požitek. Díky e-cigaretě budete kouřit zdravě a zároveň ušetříte balík peněz, eliquid je totiž mnohem levnější, než běžné cigarety. Neměli byste však šetřit na samotné elektronické cigaretě, to se naopak vyplatit nemusí. Přehnaně levné e-cigarety, které má ve stánku každý správný asijský trhovec, většinou nevydrží déle, než několik dní. I přesto se vám však investice do kvalitní elektronické cigarety za pár měsíců vrátí. A abychom nezapomněli, kouř, který vydechujete je absolutně bez zápachu, takže už žádné kouření na balkóně. Díky e-cigaretám si můžete zapálit třeba uprostřed dětského pokoje.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *