Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dokonalá pohoda u rodinného krbu

Láká vás představa romantického večera za zvuku praskajícího dřeva ve vašem krbu? Splňte si svůj sen a dopřejte si luxusní dekorativní prvek, který vám budou všichni závidět. Je jen na vás, zda zvolíte levnější varianty v zahradních centrech, či naopak kvalitu, která vám vydrží celé roky. Pamatujte si, že krb je dlouhodobá investice a budete-li se na něm snažit za každou cenu ušetřit, můžete si být jistí, že do několika let odejde do „věčných lovišť“. Zárukou kvality je již více než dvacet let značka Ardo. Pojďme se spolu podívat na profil známé české společnosti, jejíž hlavní náplní je návrh krbů, kamen a topných systémů, jakožto i jejich.

Ardo – krby s tradicí

Společnost Ardo keramika s.r.o. navrhuje a vyrábí krby již od roku 1994. Zabývá se však také návrhem a studií interiérů, dovozem značek předních evropských výrobců krbových, kamnových vložek a kamen. Na český trh dodává krby značky Rüegg. Pro znalce je tato švýcarská značka synonymem kvality, což dokládají příslušné certifikáty. Společnost své krby dodává pouze prověřeným odběratelům, mezi které patří právě Ardo.

Koukněte se na krby zblízka

Slova nedokáží popsat atmosféru, kterou krb přinese do vašeho obydlí. Chcete-li se o tom přesvědčit na vlastní oči, zajděte se podívat do jednoho z nejvybavenějších studií na krby v Evropě. Ardo keramika otevřela studio v roce 2008 a jen o dva roky později se stalo součástí projektu Studio Krby Rüegg Switzerland – Praha. Najdete v něm však nejen krby Rüegg, ale také Attika, CookCook, Swisskeramika, Olsberg a samozřejmě i Ardo. V případě zájmu můžete využít poradenství interiérového architekta a možnost vyzkoušet si jednotlivé topné systémy a krby v praxi. Více informací najdete na ardokeramika.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *