Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zdraví

Dokonalé spaní díky matracím DORMEO

Společnost DORMEO je na trhu již od roku 2002 a každým rokem přináší nové inovace do světa zdravého spánku. Zdravotní matrace Dormeo vynikají vysoce kvalitním zpracováním, příjemnými materiály, ale i přesto patří k těm levnějším. Pokud se v současné době poohlížíte po nové matraci, mohl by vás zaujmout právě sortiment tohoto výrobce. Vzhledem k rozsáhlé nabídce jsme pro vás připravili menší přehled, který vám výběr matrace usnadní.

Proč právě Dormeo?

Celá řada lidí, ve snaze ušetřit, volí levnější matrace, které se s kvalitními výrobky nemohou rovnat. Měli bychom si uvědomit, že v posteli trávíme přibližně jednu třetinu života, což je dost na to, abychom do matrace investovali. Skutečně kvalitní matrace navíc vydrží i deset let, takže v konečném součtu ušetříte. Využijete-li navíc DORMEO AKCE, můžete získat jednu matraci zcela zdarma. O vysoké jakosti matrací svědčí i milion prodaných kusů.

Vybíráme matraci

Velmi zajímavým kouskem je matrace iMemory Silver. Díky pěnovému jádru Ecocell, je matrace na jedné straně měkká a na druhé naopak tvrdá. Výrobek je vhodný pro všechny, kteří řeší dilema ohledně tvrdosti povrchu. Chcete spát na tvrdém a den na to na měkkém? Jednoduše matraci obraťte!

Za pozornost stojí i středně tvrdá matrace Dormeo Memory 2+12 se speciálními anatomickými a ortopedickými vlastnostmi. Tato matrace vám poskytne oporu na nejdůležitějších místech v oblasti páteře, kyčlí a krku. Je vyrobena z paměťové pěny a Ecocellu a přinese do vašeho spaní ničím nerušenou pohodu.

Zástupcem nejtvrdších matrací je matrace Aloe Vera, pro kterou je typický výtažek z populární rostliny, stejně jako měkký a jemný potah. Díky této matraci se vaše pokožka zklidní a omladí.

Dormeo nabízí i zdravotní matrace pro děti, u kterých výrobce klade důraz na jejich zdravý vývoj. Skvělou volbou je matrace Dormeo Baby-Pedic, která má dva různé stupně opory – pevnější stranu pro kojence a měkčí stranu pro batolata.

Pokud si stále nejste jistí, poraďte se přímo se specialisty na zdravý spánek.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *