Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Dokonalé spaní díky matracím DORMEO

Společnost DORMEO je na trhu již od roku 2002 a každým rokem přináší nové inovace do světa zdravého spánku. Zdravotní matrace Dormeo vynikají vysoce kvalitním zpracováním, příjemnými materiály, ale i přesto patří k těm levnějším. Pokud se v současné době poohlížíte po nové matraci, mohl by vás zaujmout právě sortiment tohoto výrobce. Vzhledem k rozsáhlé nabídce jsme pro vás připravili menší přehled, který vám výběr matrace usnadní.

Proč právě Dormeo?

Celá řada lidí, ve snaze ušetřit, volí levnější matrace, které se s kvalitními výrobky nemohou rovnat. Měli bychom si uvědomit, že v posteli trávíme přibližně jednu třetinu života, což je dost na to, abychom do matrace investovali. Skutečně kvalitní matrace navíc vydrží i deset let, takže v konečném součtu ušetříte. Využijete-li navíc DORMEO AKCE, můžete získat jednu matraci zcela zdarma. O vysoké jakosti matrací svědčí i milion prodaných kusů.

Vybíráme matraci

Velmi zajímavým kouskem je matrace iMemory Silver. Díky pěnovému jádru Ecocell, je matrace na jedné straně měkká a na druhé naopak tvrdá. Výrobek je vhodný pro všechny, kteří řeší dilema ohledně tvrdosti povrchu. Chcete spát na tvrdém a den na to na měkkém? Jednoduše matraci obraťte!

Za pozornost stojí i středně tvrdá matrace Dormeo Memory 2+12 se speciálními anatomickými a ortopedickými vlastnostmi. Tato matrace vám poskytne oporu na nejdůležitějších místech v oblasti páteře, kyčlí a krku. Je vyrobena z paměťové pěny a Ecocellu a přinese do vašeho spaní ničím nerušenou pohodu.

Zástupcem nejtvrdších matrací je matrace Aloe Vera, pro kterou je typický výtažek z populární rostliny, stejně jako měkký a jemný potah. Díky této matraci se vaše pokožka zklidní a omladí.

Dormeo nabízí i zdravotní matrace pro děti, u kterých výrobce klade důraz na jejich zdravý vývoj. Skvělou volbou je matrace Dormeo Baby-Pedic, která má dva různé stupně opory – pevnější stranu pro kojence a měkčí stranu pro batolata.

Pokud si stále nejste jistí, poraďte se přímo se specialisty na zdravý spánek.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *