Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Ubytujte si v mobilu nebo tabletu malou hromádku zvanou Pou

Znáte Poua? Malého roztomilého mimozemšťana, který bydlí v tabletech a smartphonech? Pokud jste zatím jednu z nejoblíbenějších her, na které si majitelé mobilních zařízení v současné době „ulétávají“, doposud nevyzkoušeli, měli byste to urychleně napravit. Přidejte se k desítkám milionů fanoušků a pozvěte Poua do svého mobilu nebo tabletu i vy!

Kdo, nebo co je to Pou?

Malý Pou vypadá docela nenápadně. Z malé hnědé hromádky se však může stát medvídek mýval, pejsek, kočička, holčička či chlapeček nebo něco úplně jiného. Jeho podoba souvisí s tím, jak se o něj budete starat a jak bude prospívat. Sledovat Poův vývoj je skutečně zábavné a budete-li mít štěstí, zařadíte se do žebříčku Top Likers mezi nejoblíbenější mimozemšťánky.

Pou svou podobu nezíská sám od sebe. Budete o něj muset řádně pečova – krmit ho, venčit, mýt, hrát si s ním a dělat všechno proto, aby byl spokojený. Připomíná vám to kdysi populární Tamagotchi? Pou však jde mnohem dál. Můžete mu kupovat nejrůznější doplňky, oblečení a dobrůtky, díky kterým bude spokojený. O jeho potřebách vás budou neustále informovat statistiky v horním informačním panelu. A čím spokojenější bude, tím více zlaťáků získáte. Virtuální měnu pak obratem proměníte za další výbavičku. Mince si lze koupit také za normální peníze a urychlit tak vývoj svého Poua.

Stáhněte si svého Poua i vy!

Hru Pou pnline si můžete stáhnout zcela zdarma a to na Google Play marketu. Aplikace je dostupná pro Android i pro iOS (operační systém pro zařízení Apple) a brzy si ji budou moct užívat i majitelé zařízení se Symbianem. A ačkoliv byla původně určena pouze pro mobilní zařízení, můžete si ji zahrát i na klasickém PC. Budete však potřebovat emulátor Bluestacks, který na vašem počítači vytvoří virtuální mobilní zařízení. Poté můžete hru Pou nainstalovat obdobně jako na zařízení s OS Android nebo iOS.