Ubytujte si v mobilu nebo tabletu malou hromádku zvanou Pou

Znáte Poua? Malého roztomilého mimozemšťana, který bydlí v tabletech a smartphonech? Pokud jste zatím jednu z nejoblíbenějších her, na které si majitelé mobilních zařízení v současné době „ulétávají“, doposud nevyzkoušeli, měli byste to urychleně napravit. Přidejte se k desítkám milionů fanoušků a pozvěte Poua do svého mobilu nebo tabletu i vy!

Kdo, nebo co je to Pou?

Malý Pou vypadá docela nenápadně. Z malé hnědé hromádky se však může stát medvídek mýval, pejsek, kočička, holčička či chlapeček nebo něco úplně jiného. Jeho podoba souvisí s tím, jak se o něj budete starat a jak bude prospívat. Sledovat Poův vývoj je skutečně zábavné a budete-li mít štěstí, zařadíte se do žebříčku Top Likers mezi nejoblíbenější mimozemšťánky.

Pou svou podobu nezíská sám od sebe. Budete o něj muset řádně pečova – krmit ho, venčit, mýt, hrát si s ním a dělat všechno proto, aby byl spokojený. Připomíná vám to kdysi populární Tamagotchi? Pou však jde mnohem dál. Můžete mu kupovat nejrůznější doplňky, oblečení a dobrůtky, díky kterým bude spokojený. O jeho potřebách vás budou neustále informovat statistiky v horním informačním panelu. A čím spokojenější bude, tím více zlaťáků získáte. Virtuální měnu pak obratem proměníte za další výbavičku. Mince si lze koupit také za normální peníze a urychlit tak vývoj svého Poua.

Stáhněte si svého Poua i vy!

Hru Pou pnline si můžete stáhnout zcela zdarma a to na Google Play marketu. Aplikace je dostupná pro Android i pro iOS (operační systém pro zařízení Apple) a brzy si ji budou moct užívat i majitelé zařízení se Symbianem. A ačkoliv byla původně určena pouze pro mobilní zařízení, můžete si ji zahrát i na klasickém PC. Budete však potřebovat emulátor Bluestacks, který na vašem počítači vytvoří virtuální mobilní zařízení. Poté můžete hru Pou nainstalovat obdobně jako na zařízení s OS Android nebo iOS.

Publikováno: 18. 05. 2013

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: hra pou | pou online