Dokonalý kočárek, sen každé maminky

Dokonalý kočárek, sen každé maminky

Pamatujete si ještě na to, jak vám postupně rostlo bříško a vy jste pociťovaly první kopání a další projevy tvorečka, který ve vás rostl? Pravděpodobně teď máte docela jiné starosti a miminko vám dá pořádně zabrat. Úděl maminek není není nikterak snadný, ale na druhou stranu je spojen s celou řadou příjemných záležitostí. Nejsou to jen dopolední dýchánky s ostatními maminkami v kavárně, ale především nákup dětského oblečení a doplňků. Většina maminek je strojením svých ratolestí doslova posedlá a ráda soupeří s ostatními, která se na ulici objeví s lepší výbavičkou či ještě lépe – luxusnějším kočárkem.

Hledáte dokonalý kočárek?

Pro maminky jsou kočárky tím, co auta pro tatínky. Každá máma chce pro své dítko to nejlepší vozítko, které vypadá moderně a navíc je praktické. Ne každý kočárek splňuje všechny podmínky a hledat takový, o kterém by se dalo říct, že je dokonalý, je jako hledat jehlu v kupce sena. Prostornost bývá vykoupena nemotorností kočárku, luxusní design pak naopak horšími užitnými vlastnostmi. Většina kočárků navíc nemá ve standardním příslušenství prvky, které maminky nezbytně potřebují. Vložka do kočárku či sluneční clona, to vše budete muset pravděpodobně dokoupit zvlášť. Ceny originálních doplňků jsou vysoké a budete muset sáhnout pěkně hluboko do kapsy.

Vyladěný kočárek na míru vašim představám

Chcete-li ušetřit a vybavit kočárek praktickými doplňky, obraťte se na e-shop lilinka.com. Zmíněná clona, ale i taška na kočárek, mohou být vaše za zlomek ceny originálu. Sami si zvolte barvu i materiál a v případě, že si s výběrem nebudete vědět rady, obraťte se na ochotnou zákaznickou podporu. Na lilinka.com seženete nejen doplňky na kočárky, ale i doplňky oděvů, jako jsou návleky na boty, rukávníky a nákrčníky. Objednávejte z pohodlí domova a za nejnižší možné ceny.

Publikováno: 08. 06. 2012

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: doplňky pro kočárky | kočárek | kočárky | sluneční clona | sluneční clony | vložka do kočárku