RECENZE: Renovace tonerů i levné tonery a cartrdige na Tonera.cz

RECENZE: Renovace tonerů i levné tonery a cartrdige na Tonera.cz

Hledáte-li odpověď na otázku „Jak levně tisknout?“, můžete si gratulovat. Právě jste i ji totiž našli. V tomto článku vám prozradíme několik základních tipů a doporučení. Alfou a omegou je renovace tonerů, levné tonery a cartridge, které seženete u specializovaného prodejce Tonera.cz. Nabízí se však i několik dalších způsobů, jak celkové náklady ještě o něco snížit.

Renovace tonerů

Co je podstatou renovace tonerů? Funkční kazetu opětovně naplníte, čímž ušetříte podstatnou část nákladů. Další výhodou je nezanedbatelný ekonomický přínos – renovací nevzniká další zbytečný odpad a nedochází tak k zatěžování životního prostředí.

Levné tonery a cartridge

Pokud se vám nechce do renovace, můžete ušetřit i jinak. Namísto originálních náplní kupujte alternativní neboli kompatibilní cartridge a tonery. Stojí podstatně méně než originály a nabízí srovnatelnou kvalitu tisku. renovace tonerů - tonera.cz

Jak se nakupuje na Tonera.cz?

Z nákupu spotřebního materiálu do tiskárny přes internet nemusíte mít strach. Firma Tonera je na trhu již od roku 1992 a nabízí více než 850 druhů produktů. Patří k předním prodejcům v České republice a vyrábí kazety i pro zahraničí. V e-shopu seženete náplně do všech typů tiskáren. Vyhledávání zboží je snadné – stačí zadat typ tiskárny nebo číslo náplně do vyhledávacího pole. K výhodám nákupu patří kromě trvale nízkých cen a širokého sortimentu bezplatná doprava při nákupu nad 2000 Kč. Renovované i kompatibilní tonery a cartridge jsou vysoce kvalitní a ušetří vám cca 40 – 70 % oproti originálním kazetám.

Jak ještě můžete ušetřit při tisku?

Existují i další osvědčené metody, které byste měli kombinovat s levnými náplněmi. Vždy používejte vhodné nastavení kvality tisku (tzn. dokumenty bez obrázků tiskněte na horší kvalitu) a pokud je to možné, zvolte některý z úsporných fontů (např. Ecofont apod.).

Publikováno: 26. 04. 2018

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: cartridge | renovace tonerů | tonery