Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

RECENZE: Renovace tonerů i levné tonery a cartrdige na Tonera.cz

Hledáte-li odpověď na otázku „Jak levně tisknout?“, můžete si gratulovat. Právě jste i ji totiž našli. V tomto článku vám prozradíme několik základních tipů a doporučení. Alfou a omegou je renovace tonerů, levné tonery a cartridge, které seženete u specializovaného prodejce Tonera.cz. Nabízí se však i několik dalších způsobů, jak celkové náklady ještě o něco snížit.

Renovace tonerů

Co je podstatou renovace tonerů? Funkční kazetu opětovně naplníte, čímž ušetříte podstatnou část nákladů. Další výhodou je nezanedbatelný ekonomický přínos – renovací nevzniká další zbytečný odpad a nedochází tak k zatěžování životního prostředí.

Levné tonery a cartridge

Pokud se vám nechce do renovace, můžete ušetřit i jinak. Namísto originálních náplní kupujte alternativní neboli kompatibilní cartridge a tonery. Stojí podstatně méně než originály a nabízí srovnatelnou kvalitu tisku.

renovace tonerů - tonera.cz

Jak se nakupuje na Tonera.cz?

Z nákupu spotřebního materiálu do tiskárny přes internet nemusíte mít strach. Firma Tonera je na trhu již od roku 1992 a nabízí více než 850 druhů produktů. Patří k předním prodejcům v České republice a vyrábí kazety i pro zahraničí. V e-shopu seženete náplně do všech typů tiskáren.

Vyhledávání zboží je snadné – stačí zadat typ tiskárny nebo číslo náplně do vyhledávacího pole.

K výhodám nákupu patří kromě trvale nízkých cen a širokého sortimentu bezplatná doprava při nákupu nad 2000 Kč. Renovované i kompatibilní tonery a cartridge jsou vysoce kvalitní a ušetří vám cca 40 – 70 % oproti originálním kazetám.

Jak ještě můžete ušetřit při tisku?

Existují i další osvědčené metody, které byste měli kombinovat s levnými náplněmi. Vždy používejte vhodné nastavení kvality tisku (tzn. dokumenty bez obrázků tiskněte na horší kvalitu) a pokud je to možné, zvolte některý z úsporných fontů (např. Ecofont apod.).

Závěrečné hodnocení
  • Šíře sortimentu
  • Ceny
  • Informace o produktech
  • Doba dodání
  • Přehlednost nákupu
4.7

Pouze několik úvodních vět

Tonera.cz je prověřený prodejce renovovaných, kompatibilních i originálních náplní do tiskáren. Nákup proběhl hladce a ochotná zákaznická podpora nám doporučila vhodný produkt.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.