Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zvířata

Dopřejte svému koni klidné zázemí i na závodech

Chovatelé koní, kteří s nimi pravidelně jezdí na závody, často naráží na poměrně vážný problém. Organizátoři akcí nejsou vždy schopni zvířatům poskytnout adekvátní zázemí a ty jsou pak nervózní a ustrašená. Situaci však lze vyřešit velmi jednoduše a to pomocí mobilního přístřešku.

Hledáte-li skutečně spolehlivé boxy pro koně, určitě je najdete u známého prodejce a specialisty na jezdecké a chovatelské potřeby, společnosti Kamír & Co. Ta přístřešky dlouhodobě testuje na vlastní farmě, což je samo o sobě zárukou kvality. Přesvědčit se můžete na vlastní oči na některé z poboček nebo si je rovnou objednat z pohodlí domova přes internetový obchod Vše pro farmu na adrese kamir.cz. Pojďme však mobilní přístřešky prozkoumat poněkud blíže. Zajímají vás jejich přednosti?

Boxy jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a jejich konstrukce je velmi pevná a odolná. Významnou roli hraje přední podpěrný sloup, který zvyšuje odolnost vůči sněhu a navíc je díky němu možné do přístřešku dočasně namontovat dělící panel. S rozměry 6 x 3 metry je dostatečně prostorný a to nejen pro koně, ale i další domácí zvířata. Dočasně může sloužit i jako sklad krmiva a steliva. Budete-li chtít, můžete přístřešek vybavit dalšími prvky a zvýšit tak jeho funkčnost. Kamír nabízí pozinkovanou petelici, podestýlku z dřevěných lisovaných hoblin, gumovou podlahovou desku a další příslušenství.

Venkovní boxy pro koně slouží jako perfektní zázemí pro zvířata a určitě se vám budou hodit nejen na závodech, ale také na pastvě. Jsou bezpečné a stabilní, ale rozhodně byste je neměli zapomenout pořádně ukotvit. Používání jakožto úkrytu pro lidi výrobce výrazně nedoporučuje.