Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Podnikání

Skartace v rukou profesionálů – pro REISSWOLF je působištěm Praha i maloměsta

Nezáleží na tom, jestli podnikáte jako OSVČ nebo stojíte v čele významné firmy. Archivace a skartace dokumentů se týká každého bez výjimky. Jde o proces uchovávání důležitých dokumentů (často na základě zákonem stanovených norem) a jejich následné likvidaci. V článku se dozvíte úskalí, která jsou spojena s neopatrným nakládáním s důvěrnými informacemi, ale také tip na specializovanou firmu, která vám může s uchováváním a likvidací pomoct.

Jak naložit s dokumenty, které již nepotřebujete?

I ve vaší firmě se hromadí nejrůznější smlouvy, databáze a seznamy, které aktivně využíváte nebo musíte archivovat tak dlouho, jak stanovuje zákon. Otázkou je, jak s dokumenty naložit v momentě, kdy je již nebudete potřebovat a zároveň uplyne lhůta pro jejich archivaci. Vyhodit je do kontejneru? Pokud rádi riskujete, prosím.V opačném případě nechte své dokumenty skartovat.

Citlivá data se mohou dostat do nesprávných rukou a způsobit vám i vašim klientům spoustu nepříjemností. Neberte proto skartaci na lehkou váhu a obraťte se na někoho, kdo vám poskytne profesionální služby.

S likvidací i archivací vám pomůže REISSWOLF

Doporučujeme společnost REISSWOLF, která v České republice působí již od roku 1996 a nabízí komplexní služby spojené s archivací a likvidací dokumentů. Česká dceřiná společnost REISSWOLF spadá pod mateřskou firmu, která ve svém oboru patří mezi evropskou špičku.

Odborně vyškolení pracovníci se postarají o likvidaci vašich důvěrných dokumentů a vyzvednou si je přímo na místě. Služby zahrnují také odbornou likvidaci elektronických nosičů – tedy CD a DVD, hardisků apod. Elektronické nosiče v posledních letech nahrazují tištěné dokumenty, ale v žádném případě nestačí, když data smažete. Pomocí speciálního softwaru je může kdokoliv obnovit a nepomůže ani mechanické znehodnocení (např. přelomení CD či DVD).

Společnost REISSWOLF poskytuje služby v rámci celé České republiky a pro další informace týkající se skartace navštivte tyto odkazy: