Kdo hraje hry online, nezlobí

Kdo hraje hry online, nezlobí

Již delší dobu jsme nevěnovali ani řádek nejpopulárnější zábavě, kterou počítačové hry bezesporu jsou. Hrají je lidé všech věkových kategorií, pohlaví i náboženského vyznání. Dobrá, budhista si asi GTA nezahraje, ale pravdou je, že virtuální zábava pohltila stovky milionů lidí na celém světě. Pojďme se však bavit o specifickém odvětví – online hrám. Ty mají oproti klasickým „krabicovkám“ celou řadu výhod. Mezi ty nejpodstatnější patří fakt, že jsou zcela zdarma. Navíc se nemusí instalovat, protože je hrajete přímo z prohlížeče. Pokud si myslíte, že je většina online her chvilkovou záležitostí, mýlíte se. Díky vysokorychlostnímu internetu mají vývojáři zcela jiné možnosti, než před deseti lety.

Když hry online, tak na hry-online.cz!

Portálů, které jsou plné onlinovek, přibývá, jako hub po dešti. Některé jsou více, jiné zas méně kvalitní, ale všechny mají společné to, že se nám, běžným uživatelům, snaží nabídnout pořádnou porci zábavy. Podíváme se spolu na herní web, kterému se to již čtyři roky poměrně slušně daří. Hry-online.cz čítají přes tisíc online her, které jsou přehledně rozděleny do specifických kategorií. Mladší generaci zaskočí poměrně střídmý vzhled webu (tedy na poměry mladších herních portálů), ale ti zkušenější vědí, že méně grafických prvků znamená větší přehlednost. Chcete-li hrát hry online a nikoliv se kochat uměním grafika, který dělal grafický kabátek webu, jste na správném místě. Co se týče zmíněných kategorií, najdete zde klasiku v podobě adventur, akčních, bojových a brutálních her, ale také hry karetní, logické, oddechové, postřehové, sportovní a tak dále.

Když je venku nuda

Léto se blíží mílovými kroky a vy oceníte herní portál hry-online.cz více, než kdykoliv předtím. Ne každé letní období se nese ve znamení pěkného počasí a jistě sami uznáte, že během deštivých dnů zkrátka není co dělat. Není nad to usednout před monitor a zapnout si oblíbené hry online zdarma. Odpoledne uteče jako voda a vy ani nepostřehnete, že venku padla tma. Pokud se dopředu zásobíte dostatečným množstvím tekutin, jídla a instalujete si místo židle chemický záchod, nebudete muset onlinovky opouštět celé léto. Nebo snad máte jiné plány?

Publikováno: 12. 06. 2012

Kategorie: Technika

Autor: Adam

Tagy: hry | hry online | hry online zdarma | online hry