Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dřevěná podlaha není jen krásná

Ne nadarmo se říká, že podlaha je duší celého bydlení a právě proto bychom neměli její výběr podcenit. Vhodně zvolená podlahová krytina dokáže pozvednout estetiku interiéru a zcela změnit jeho charakter. Neméně důležitá je ovšem i funkčnost. Krásná, ale nepraktická podlaha nám doma příliš užitku neudělá a měli bychom řádně zvážit, zda by nebyla vhodnější jiná varianta. Přímému srovnání nejběžnějších typů krytin se však dnes vyhneme obloukem a zaměříme se na jednu jedinou. Středem naší pozornosti se stalo dřevo, které v posledních letech zažívá opravdový boom. Přírodní materiály zkrátka „frčí“ a rozhodně nebude od věci, když si posvítíme na jeho výhody i negativa.

Dřevěné podlahy jsou v porovnání s jinými materiály na první pohled stylovější. Luxusní dojem, který dřevo nepochybně vzbuzuje, však není jeho zdaleka jedinou devizou. Ne nadarmo ho, jakožto jednu z mála krytin, využívali naši předci po celá staletí. Mezi největší argumenty patří:

  • jednoduchá a rychlá pokládka

  • snížená prašnost

  • snadná renovace a ošetření

  • absence rozpouštědel a formaldehydu

  • kompatibilita s podlahovým vytápěním

Důvodů, proč se přiklonit ke dřevu, je samozřejmě mnohem více. Vždy však na konkrétním typu parket. Zaujaly nás podlahy, které vyrábí společnost HT Parket – využívá pouze vysoce kvalitní přírodní materiály, které jsou objemově stálé a lze je pokládat jako celoplošně lepené i plovoucí. Výběr dřevin je skutečně pestrý, výrobce používá nejen běžné materiály, ale také exotické dřeviny z Asie, Afriky a Ameriky. Mezi jednotlivými parketami se netvoří mezery a díky perfektní povrchové úpravě vydrží velmi dlouho jako nové. Jsou odolné vůči oděru a hodí se do všech typů interiérů.

HT Parket nabízí třívrstvé, dvouvrstvé, dýhované a masivní podlahy, které prodává, ale také montuje. Toužíte-li po dokonalé podlaze, přečtěte si o nich více na htparket.cz.