Mít vždy po ruce finanční rezervu není od věci!

Mít vždy po ruce finanční rezervu není od věci!

Potřebujete si půjčit menší obnos, ale nevyhovují vám podmínky běžných úvěrových produktů? Pokud je to především proto, že potřebujete peníze k dispozici kdykoliv, tedy i po doplacení půjčky, měli byste se poohlédnout po tzv. revolvingovém úvěru. Jaké jsou konkrétní výhody a která nebankovní společnost nabízí atraktivní podmínky? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

Co je to revolvingový úvěr?

Revolvingový úvěr je specifický typ krátkodobé půjčky s možností obnovení bez nutnosti podpisu nové smlouvy. Můžete jej postupně splácet a opakovaně čerpat až do výše schváleného limitu. Přijde vám vhod při řešení nečekaných finančních potíží a složitých životních situací.

Kdo takovou půjčku nabízí?

Revolvingové úvěry nabízí banky i nebankovní společnosti. Chcete-li se vyhnout časově náročnému vyřizování, obraťte se na společnost Everyday Finance, která nabízí revolvingový úvěr všem solidním klientům. Osvědčíte-li se jako poctivý dlužník, budete si moct půjčit opakovaně, a to ve velmi krátkém čase. Revolvingový úvěr je vhodný na zaplacení důležitých výdajů, např. na nájem, služby nebo účet za telefon. Poslouží vám jako železná finanční rezerva pro případ, že byste se octli bez finančních prostředků a potřebovali urychleně půjčit. K velkým výhodám revolvingového úvěru od Everyday Finance patří jednoduché vyřízení bez zbytečných administrativních formalit. Společnost neprověřuje registry dlužníků, nezkoumá důvody půjčky a nenutí zájemce kamkoliv chodit. Proces vyřízení probíhá online a je maximálně transparentní. Vždy budete znát přesnou splatnou částku a další potřebné informace, které s půjčkou souvisí. Zda úvěr vyčerpáte najednou nebo postupně, je jen na vás. Úvěr zároveň funguje i jako půjčka přes SMS. Můžete ho odkudkoliv a kdykoliv ovládat přes mobilní telefon.

Kolik si můžete půjčit a na jak dlouho?

Úvěrový rámec se pohybuje od 2000 Kč do 12 000 Kč. Výši minimální splátky, RPSN a datum splatnosti se dozvíte v online kalkulátoru na www.everydayplus.cz. Na webových stránkách jsou ke stažení veškeré smlouvy a formuláře – můžete (a měli byste) si je v klidu přečíst a seznámit se s podmínkami úvěru.

Disponovat menší částkou je bezpečnější než větší půjčky

Zatímco banky lákají klienty na vysoké částky, některé nebankovní společnosti mají jiný přístup. Krátkodobé půjčky jako ta od EverydayPlus jsou nastaveny tak, aby je lidé používali spíše na řešení akutních výdajů. Nebudete mít k dispozici velkou částku a nepodlehnete tlaku, že si „musíte“ koupit něco, bez čeho se docela dobře obejdete. Revolvingový úvěr od EverydayPlus vám nepřidělá vrásky jako podstatně větší půjčka, kterou použijete na zbytečnosti. Společnost Everyday Finance patří k prověřeným poskytovatelům a netají před zájemci žádné informace.

Publikováno: 16. 01. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: everyday plus půjčka | revolvingový úvěr