Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Kameny, kam se podíváš

Kámen již od pradávna patří mezi základní stavební prvky a stejně, jako ho k budování svých obydlí využívali naši předkové, jej dnes používáme i my. Kamenným konstrukcím sice odzvonilo a nahradily je moderní materiály, v interiéru však hraje klíčovou roli dodnes. Kromě obkladů a dlažeb jej využíváme i k realizaci koupelnových interiérů a kuchyňských linek. Využívá se zejména mramor, žula, vápenec, travertin a pískovec a nutno podotknout, že působí opravdu luxusním dojmem. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že si trochou přírodního kamene zvelebíte svou domácnost, obraťte se na profesionály z PIEDRA EMPRESA s.r.o.

Nepřeberné množství kamenných výrobků

Společnost PIEDRA EMPRESA s.r.o. se zabývá prodejem materiálů, výrobou produktů z přírodního kamene i stavební činností při instalaci svých produktů. V nabídce najdete více jak 70 variant přírodního kamene v libovolném formátu a to až do rozměru 200×300 cm. Kamenictví nabízí materiál s libovolnou povrchovou úpravou, tedy samozřejmostí dle možností kamene). Ačkoliv se kameny využívají zejména na podlahy, možnosti použití jsou takřka neomezené. Nejčastější je využíváme pro podlahy, obklady, kuchyňské a pracovní desky, haly, obývací pokoje, pracovny, fasády, chodníky, krby, terasy, ale i bazény či sauny.

Z kamene lze vyrobit takřka vše

Díky nejmodernějším CNC strojům je firma schopna vyrobit takřka jakýkoliv produkt dle vašich požadavků a to až do rozměru 2×2 metru. CNC technologie umožňuje výrobu i méně tradičních výrobků, jako jsou umyvadla z masivního kamene, sprchové vaničky, doplňky a libovolné 3D objekty. Kamenictví PIEDRA EMPRESA však nabízí nejen vysoce kvalitní materiály, ale i zázemí českých kameníků s dlouholetou zkušeností. Patří ke špičce ve svém oboru a pomohou vám zvelebit i vaše bydlení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *