Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Kameny, kam se podíváš

Kámen již od pradávna patří mezi základní stavební prvky a stejně, jako ho k budování svých obydlí využívali naši předkové, jej dnes používáme i my. Kamenným konstrukcím sice odzvonilo a nahradily je moderní materiály, v interiéru však hraje klíčovou roli dodnes. Kromě obkladů a dlažeb jej využíváme i k realizaci koupelnových interiérů a kuchyňských linek. Využívá se zejména mramor, žula, vápenec, travertin a pískovec a nutno podotknout, že působí opravdu luxusním dojmem. Pokud si pohráváte s myšlenkou, že si trochou přírodního kamene zvelebíte svou domácnost, obraťte se na profesionály z PIEDRA EMPRESA s.r.o.

Nepřeberné množství kamenných výrobků

Společnost PIEDRA EMPRESA s.r.o. se zabývá prodejem materiálů, výrobou produktů z přírodního kamene i stavební činností při instalaci svých produktů. V nabídce najdete více jak 70 variant přírodního kamene v libovolném formátu a to až do rozměru 200×300 cm. Kamenictví nabízí materiál s libovolnou povrchovou úpravou, tedy samozřejmostí dle možností kamene). Ačkoliv se kameny využívají zejména na podlahy, možnosti použití jsou takřka neomezené. Nejčastější je využíváme pro podlahy, obklady, kuchyňské a pracovní desky, haly, obývací pokoje, pracovny, fasády, chodníky, krby, terasy, ale i bazény či sauny.

Z kamene lze vyrobit takřka vše

Díky nejmodernějším CNC strojům je firma schopna vyrobit takřka jakýkoliv produkt dle vašich požadavků a to až do rozměru 2×2 metru. CNC technologie umožňuje výrobu i méně tradičních výrobků, jako jsou umyvadla z masivního kamene, sprchové vaničky, doplňky a libovolné 3D objekty. Kamenictví PIEDRA EMPRESA však nabízí nejen vysoce kvalitní materiály, ale i zázemí českých kameníků s dlouholetou zkušeností. Patří ke špičce ve svém oboru a pomohou vám zvelebit i vaše bydlení.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *