Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Dřevo je nadčasový materiál s vysokou estetickou i funkční hodnotou

Sledujete-li trendy v oblasti bydlení, patrně jste zaznamenali, že se v posledních letech mění až příliš často. Těm, kterým neustálé změny dělají dobře a zároveň neváhají pravidelně investovat nemalé částky, to samozřejmě nevadí. Ale co lidé, kteří preferují nadčasový vzhled a rádi by, aby jejich domov nebyl „out“ ani po letech? Patříte-li mezi zastánce klasiky i vy, vsaďte na dřevo!

Od podlahy po strop

Dřevo patří mezi materiály, které lidstvo využívá takřka od nepaměti a neudělá ostudu v žádném interiéru. Ze dřeva se vyrábí kde co – od malých dekorací až po nábytek a hlavní prvky jako je podlaha nebo obklady (Tip: Zde najdete kvalitní dřevěné obklady za skvělou cenu!).

Dřevo je zkrátka stálice, na kterou nedáme dopustit. Porozhlédněte se kolem sebe – jistě najdete spoustu dřevěných prvků, které se podílí na harmonické atmosféře vašeho domova. V opačném případě to velmi rychle napravte. Společně se dřevem se do vašeho bytu či domu dostane i kus přírody. Velmi rychle zaznamenáte jeho pozitivní vliv na psychiku a budete se cítit mnohem lépe.

Proč mít doma dřevěný nábytek?

Dřevěný nábytek sice není tak levný jako nábytek z lamina či dřevotřísky, ale jde o investici, která se vám v průběhu času několikanásobně vrátí. Masiv (je-li kvalitně zpracován) vydrží v původním stavu i několik desítek let a vyžádá si jen drobné opravy, které zvládnete svépomocí. Navíc jde o zdravotně nezávadný materiál, který není napuštěn agresivními látkami.

Oblečte svůj dům do dřevěného hávu

Vynikající fyzikální vlastnosti dřeva lze pozorovat u dřevostaveb, které mají výrazně lepší mikroklima než klasické domy. A pokud se do dřevostavby v nejbližší době neplánujete přestěhovat, můžete si dřevem alespoň nechat obložit fasádu. Dřevěné obklady dokonale změní charakter vašeho domu a zvýší jeho estetickou hodnotu. Na drevomaterial.sk najdete prvotřídní důkladně prosušený smrkový tatranský profil na prodej.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.