Dotáhněte své bydlení k dokonalosti. Pořiďte si venkovní žaluzie i dobrá garážová vrata

Dotáhněte své bydlení k dokonalosti. Pořiďte si venkovní žaluzie i dobrá garážová vrata

Stavební a další doplňky dělají naše bydlení komfortnějším a přívětivějším. Takovými jsou třeba venkovní žaluzie a venkovní rolety, či dobře fungující garážová vrata.

Dopřejte si stín díky venkovním žaluziím

Milujeme velké okenní otvory. Přináší do našich domovů přirozené světlo, ale taktéž umožňují větrat či vstupovat na terasu i přímo na zahradu. Bez stínění však budou naopak přehřívat interiér a připraví nás o soukromí. Proto je důležité na tyto velké okenní otvory a terasové dveře pořídit venkovní žaluzie. Jejich výhodou je perfektní design a možnost větrání i při zatažení žaluzií.

Ještě větší komfort mohou poskytnout venkovní rolety

Kvalitní venkovní rolety se vyrábí z hliníku a efektivně nejen stíní, ale i zabezpečují nemovitost proti vniknutí. U novostaveb je ideálním podomítkové řešení. Pokud nechceme zasahovat do již existující fasády, lze využít venkovní rolety s pohledovým kastlíkem. Předokenní rolety mohou mít rovněž integrovanou síť proti hmyzu.

Pořádný dům potřebuje pořádná garážová vrata

Garážová vrata dnes musí splňovat estetickou, praktickou, ale též bezpečnostní funkci. Nejkvalitnějšími dveřmi na trhu jsou německá garážová vrata Horman či vrata českého výrobce Kružík. Obojí dodává firma Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety. Garážová vrata se montují jako sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata, výklopná garážová vrata a klasikou jsou dvoukřídlá garážová vrata.

Pavel Bubík – Garážová vrata a rolety

Firma Pavla Bubíka provozuje webové stránky Bubik-vrata.cz, kde si lze prohlédnout kompletní nabídku firmy. Sortiment tvoří garážová vrata, vjezdové brány, venkovní žaluzie a venkovní rolety, markýzy na terasu, vchodové dveře, pohony vrat a bran, ale též průmyslová vrata. Mezi nimi nechybí sekční i rolovací průmyslová vrata, rychloběžná vrata, závěsná vrata posuvná do bloku, průmyslové brány, závory, nakládací můstky i rolovací mříže.

Publikováno: 15. 08. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam