Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Dovolená a cestování

Dubaj – arabská metropole, ve které najdete úplně vše

Preferujete relaxaci na bělostné pláži, dovolenou v rytmu zimních sportů, nebo se raději vydáte vstříc novým kulturním zážitkům? Pokud se v současné době rozhodujete, na kterém místě strávíte několik dní zaslouženého volna, máme pro vás perfektní tip. Jak by se vám líbilo spojit všechny zmíněné aktivity a přidat k nim pár dalších? Je jen jedna země, která vám nabídne vše pod jednou střechou a na jejíž návštěvu nikdy nezapomenete. Vítejte v Dubaji, hlavním městě Spojených arabských emirátů!

Obří nákupní centra, ledové plochy a perfektní pláže

Není to tak dávno, kdy byla Dubaj pro většinu turistů poměrně nezajímavá, ale dnes je všechno jinak. V minulých letech prošla masivním rozvojem a astronomické částky investorů ji proměnily na pohádkový ráj, který nemá obdoby. V Dubaji se můžete oddávat lyžování v zamrzlé hale, bruslení na perfektně upravené ledové ploše v gigantickém nákupním centru nebo třeba prohlídce impozantního akvária, ve kterém dovádí žraloci. Panoráma mrakodrapů, před kterými se sklání i ikonické budovy New Yorku, střídají typické stavby arabského světa. Dubaj je místo, kde se v naprosté symbióze mísí moderní západ se starobylou kulturou a vaše smysly budou mít opravdu co dělat. A jakmile vám ruch velkoměsta takříkajíc poleze krkem, nasednete do vodního taxi a necháte se odvézt na některou z privátních soukromých pláží…

Dovolená v Dubaji je zkrátka exkluzivní ve všech ohledech a jakmile arabskou metropoli ochutnáte, budete si chtít unikátní atmosféru dopřát znovu a znovu.

Jak vyřídit víza do Dubaje?

Rozhodli jste se, ale nevíte, jaké vstupní podmínky budete muset splnit? Základním předpokladem jsou víza, bez kterých se do SAE nepodíváte. Vyřízení víza do Dubaje trvá přibližně 10 dní a neobejdete se bez platného pasu, potvrzení o rezervaci ubytování a pokud vám ještě nebylo 18 let, vezměte si s sebou kopii rodného listu. Konkrétní informace o požadavcích a poplatcích najdete na oficiálních stránkách ambasády, ale nezapomeňte, že pracovní týden v SAE je od neděle do čtvrtka.

Sinimar Tour – jediná cestovní kancelář, která se na SAE specializuje

Příliš komplikované? Nepatříte-li mezi dobrodruhy, kteří si dovolenou zařizují od A do Z, obraťte se na Sinimar Tour, která za vás zařídí vše potřebné. Český zástupce jedné z největších dubajských cestovních kanceláří (cestovka působí v dalších dvaceti zemích světa) vám vyřídí víza, rezervuje hotel a letenky, zajistí transfery mezi hotelem a letištěm a na přání zorganizuje výlety nebo předobjedná vstupenky na kulturní akce. Pokud si chcete dovolenou v Dubaji užít se vším všudy a neřešit komplikované zařizování, pak je specializovaná cestovní kancelář Sinimar Tour ideální řešení. Další informace najdete na www.sinimar.eu.

Dubaj 2

Dubaj 3

Dubaj 4