Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Udělejte si ze zahrady malý ráj

Jaro je konečně tady a s ním i chuť na další zútulňování zahrady. Jestli pak jste již přemýšleli nad tím, jak si svou zahrádku letos vylepšíte? Možností, jak si zpříjemnit víkendové posezení s rodinou či přáteli, je skutečně velmi mnoho a inspirovat by vás mohla pestrá nabídka zahradního nábytku, který nabízí firma Zahradní nábytek liška. Udělali jsme si malou exkurzi a našli pro vás několik velmi zajímavých kousků.

Zahradní nábytek Liška nás zaujal především proto, že na rozdíl od většiny ostatních prodejců zahradní nábytek nejen prodává, ale také vyrábí vlastní modelovou řadu. Svému sortimentu skutečně rozumí a tedy i výrobkům, které spadají pod cizí produkci. Nabízí pouze kvalitní výrobky, které (budou-li se správně udržovat) vydrží mnohem déle než jednosezónní nábytek z velkoobchodních řetězců. Chcete-li se vyhnout každoroční obměně nekvalitního zahradního nábytku, jste na správném místě. Za kvalitu si sice připlatíte, ale v konečném propočtu výrazně ušetříte.

Nabídka je skutečně velmi obsáhlá a najdete v ní nejen kusový nábytek, ale i celé sestavy. Neméně pestré je i zastoupení materiálů – pokud se z nějakého důvodu nerozhodnete pro dřevo, můžete sáhnout po alternativě v podobě hliníku, kovu, umělého ratanu nebo kvalitního plastu. Každý materiál má své specifické přednosti a záleží nejen na tom, kolik chcete do nového nábytku investovat, ale také zda máte čas na údržbu.

Stoly, lavice, židle a křesílka jsou ovšem jen části nabízeného sortimentu. Neměli bychom zapomenout ani na lehátka, houpačky a houpací sítě, které oceníte vždy, když si budete chtít vydechnout na čerstvém vzduchu. Zajímavé jsou i doplňky v podobě dřevěných květináčů, ochranných obalů na nábytek a zahradní příslušenství či mnoho variant pestrobarevných polstrů. Třešničkou na dortu jsou libůstky z exotického dřeva – teaková lampa a sprcha jsou dominantou každé zahrady.

Zboží si můžete objednat z pohodlí domova protřednictvím eshopu zahradni-nabytek-liska.cz, nebo si ho prohlédnout na vlastní oči ve Velkém Meziříčí. Právě zde najdete provozovnu – přibližně minutu od Exitu 146 D1. A abychom nezapomněli – v e-shopu najdete také stylový balkonový nábytek, díky kterému si užijete léto na čerstvém vzduchu i v případě, že žádnou zahradu nemáte.