Dveře jsou vizitkou vašeho bydlení a klika je vizitkou dveří

Dveře jsou vizitkou vašeho bydlení a klika je vizitkou dveří

Dveře jsou nejvíce namáhaným prvkem a proto jejich výběru věnujeme dostatek pozornosti. Pečlivě vybíráme materiál a hledáme designové provedení, které by korespondovalo se zbytkem bydlení. Celek však nebude nikdy dokonalý, pokud se nezaměříme na detaily, což jsou v případě dveří kliky. I jejich výběr bychom neměli podcenit a naopak ho podřídit charakteru budovy či místnosti. Správně zvolená klika dokáže opravdové divy a i zdánlivě obyčejné dveře změní k nepoznání. A funguje to i opačně – nevhodná klika dokáže celkový dojem pokazit.

kovani_na_dvere_marco_r_m1_m2Zaměřili jsme se na sortiment společnosti Metalia Architekt Partner s.r.o., která nabízí pestré spektrum klik. Nechybí interiérové ani exteriérové varianty v rozličných cenových relacích. Ať už si však vyberete luxusní nebo levné kliky, vždy se můžete spolehnout na prvotřídní provedení. Výrobky splňují náročné požadavky na kvalitu, design a životnost a propůjčí vašim dveřím eleganci.

Produkty si můžete prohlédnout na vlastní oči v brněnské prodejně (kontaktní adresu najdete na www.ap-metalia.cz/kontakt), ale také v e-shopu www.kovani-dvere.cz. Součástí nabídky je také bezpečnostní kování, vložky a zámky, díky kterým se budete cítit pravdu bezpečně.

klucka_evita_s_m4m15_bb-500x500Metalia Architect Partner v současné době nabízí více než 300 modelů dveřních kování a nebudete-li si s jejich výběrem vědět rady, spolehněte se na doporučení vyškolených pracovníků. Ti vám rádi zodpoví všechny případné dotazy a pomohou vám s výběrem ideálního kování. Většina zboží je skladem a připravena k okamžitému vyzvednutí nebo expedici. Na své nové kliky tak nebudete muset dlouho čekat.

Zmínili jsme, že v nabídce narazíte na luxusní kliky a to jak v interiérovém, tak exteriérovém provedení. Toužíte-li po nevšedním designu, který vašemu okolí prozradí vše o vašem vytříbeném vkusu, pak je tato kategorie určena právě pro vás. Nezapomínejte, že kliky do dveří nejsou artiklem, který bychom obměňovali pravidelně a vyšší vstupní investice se v tomto případě projeví na vysoké odolnosti a nezaměnitelném provedení.

Publikováno: 27. 08. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kliky | kliky do dveří | levné kliky | luxusní kliky