Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dovolená a cestování

Nevíte, kam na příští dovolenou? Hitem zůstává Bulharsko

I když se teprve blíží Vánoce, vyplatí se pomalu uvažovat o letní dovolené v příštím roce. Cestovní kanceláře dávají do prodeje first minute zájezdy za výhodnou cenu. Jezdíte rádi k moři? Podívejte se do Bulharska, tato země rozhodně stojí za to.

5 důvodů, proč právě Bulharsko

 1. Jsou tam nízké ceny!
  Dovolená bývá synonymem pro utrácení. Obvykle během ní utratíte mnohem víc, než kdybyste byli doma. Z části je to způsobené tím, že v zahraničí jsou většinou vyšší ceny než u nás. V Bulharsku je to však přesně naopak. Je tam levněji! Dovolená Bulharsko vaši peněženku nevysaje!
 2. Pláže i moře jsou čisté
  Bulharské pláže nejsou tolik navštěvované jako ty u Jadranu. Díky tomu jsou nádherně čisté! A moře? To je tak průzračné, že si ho ani nedovedete dobře představit. Vyrazte do Bulharska a přesvědčte se na vlastní oči.
 3. Nečíhá na vás nebezpečí
  Nevyzpytatelné medúzy? Mořští ježci? Takové nástrahy na vás Bulharsko dovolená nechystá!
 4. Je tam co poznávat
  Bulharsko je plné nádherných památek z dob Byzantské říše. Kromě opalování zde najdete také vyžití v podobě bádání po historii.
 5. Jazyková bariéra zde (téměř) neexistuje
  Čeština a bulharština mají od sebe celkem daleko, ale pořád se jedná o slovanské jazyky. Vyprávět historky ze života asi nezvládnete, základní komunikace je ovšem bez problému možná v mateřských jazycích.

S cestovkou, nebo bez?

Zájezd s cestovní kanceláří i dovolená na vlastní pěst mají své výhody. Nedá se jednoduše říct, kterou možnost zvolit. Záleží především na vašich zkušenostech s cestováním. Když vyrazíte sami, zařídíte si dovolenou po svém a nemusíte se ničemu podřizovat. Dovolená s cestovkou je ovšem mnohem jednodušší. Stačí si objednat zájezd a pak už o sebe jen necháte pečovat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.