Investování do zlata: Švýcarské zlaté slitky s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od renomované rafinérie Argor-Heraeus se staly investičním klenotem mezi různými dostupnými formami investičního zlata. Tyto zlaté slitky nejenom zastupují špičkovou kvalitu a renomé Švýcarské rafinérie, ale také poskytují bezpečnost a jistotu, kterou mnoho investičních produktů nemůže nabídnout.

Garance ryzosti a původu zlata

Jedním z klíčových faktorů, které činí tyto zlaté slitky atraktivními pro investory, je vynikající garance ryzosti a původu zlata. Rafinérie Argor-Heraeus patří mezi přední výrobce investičního zlata a je známá svou nekompromisní kontrolou kvality. Švýcarské zlaté slitky s hologramem jsou tak jedničkou v poskytování záruk, že investoři skutečně vlastní ryzí a čisté investiční zlato.

Hologram od Argor-Heraeus: Nepřekonatelná bezpečnostní technologie

Hologram, který je ražen do zadní strany slitku, představuje revoluční bezpečnostní opatření. Tato technologie, nazývaná Kinebar®, využívá difrakčního bezpečnostního prvku, tzv. kinegramu, který je chráněnou obchodní známkou společnosti UBS. Tato patentovaná technologie se využívá také při zabezpečení bankovek a cestovních pasů, což dokazuje její nejvyšší úroveň bezpečnosti.

Hologram: Dokonalá záruka autentičnosti

Výhodou tohoto hologramu je jeho nezranitelnost. Nejedná se o obyčejnou nálepku, kterou by bylo možné sundat a přenést na jiný slitek. Tím pádem mají kupující absolutní jistotu, že investují do skutečně ryzího zlata. Hologram, chráněný patentem, nelze jednoduše kopírovat, a tak poskytuje nejvyšší úroveň autentičnosti.

Kinebar®: Symbol kvality

Giloše provedené laserem speciální holografickou technikou jsou označovány jako Kinebar®. Tato technologie, odvozená z řeckých slov pro "pohyb" a "psané", mění obrys i barvu při mírném pohybu slitkem. Centrální grafický symbol s písmeny A a H je nejen vizuálně poutavý, ale také dalším důkazem kvality a originality těchto zlatých slitků.

Cena a dostupnost

Příjemným překvapením pro potenciální investory je, že slitky s hologramem nejsou významně dražší než obyčejné slitky. Investoři tak mohou získat nejen bezpečnost a jistotu investice do švýcarského zlata, ale také s minimálním dopadem na svůj finanční rozpočet.

Investice do švýcarských zlatých slitků s hologramem od Argor-Heraeus, dostupných na e-shopu zlatovna.cz, přináší investorům nejen kvalitu a půvab švýcarského zlata, ale také bezpečnost a jistotu díky inovativnímu hologramu Kinebar®. S touto kombinací faktorů se tyto slitky stávají neodolatelnou volbou pro ty, kteří hledají spolehlivou investici do investičního zlata.

Publikováno: 28. 11. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Markéta Havlíčková