Elektrospotřebiče s dvacetiletou historií

Žádný strach, řeč nebude o „předpotopní“ elektronice, která se dala označit za high tech před dvaceti lety, ale o jednom ze tří největších prodejců elektroniky. Levneelektro.cz provozuje společnost ELEKTRA PV s.r.o., která v letech 2009 a 2010 opakovaně získala ocenění Štiky roku. Populární prodejce patří k nejspolehlivějším a zároveň nejlevnějším obchodům s elektrem a disponuje několika kamennými pobočkami, stejně jako přehledným e-shopem, ve kterém je radost nakupovat. Pokud v současné době uvažujete nad nákupem některého z elektrospotřebičů pro vaši domácnost či váš volný čas, neměli byste levneelektro.cz opomíjet. Pravděpodobně v něm najdete to, co hledáte a to za nižší cenu, než u konkurence.

Nebojte se nakupování elektroniky online

ELEKTRA PV s.r.o. má veškeré zboží skladem, což je zárukou rychlé expedice. Chcete-li si však zboží prohlédnout či rovnou vyzvednout osobně, můžete tak učinit na některé z kamenných poboček. Levné elektro najdete nejen v Praze, ale také v Ostravě. Na své si přijdou i Slováci, levneelektro.cz totiž působí nejen v ČR, ale také na Slovensku. Navíc obchoduje i v rámci dalších států EU, jako je Německo, Francie, Polsko a Holandsko. Za krátko se na perfektní služby a elektro všeho druhu budou moct těšit i Maďaři a Rumuni. Vraťme se však k sortimentu, který má pro vás levneelektro.cz připraveno.

Pračku? Ledničku? Digitální fotoaparát?

Elektro specialista nabízí široké spektrum domácích spotřebičů, stejně jako výpočetní techniku a elektroniku pro volný čas. Z pohodlí domova si tak můžete objednat veškeré spotřebiče pro vaši domácnost, digitální fotoaparát, nový notebook či zahradní gril. Zboží od výrobců, jako je Whirlpool, AEG, Moulinex či Bosh, vás nenechají na pochybách, že za své peníze dostanete jen to nejlepší. Chcete-li předejít jakýmkoliv problémům a mít jistotu bezpečného nákupu, pak je levneelektro.cz místem, které hledáte.

Publikováno: 20. 06. 2012

Kategorie: Elektronika

Autor: Adam

Tagy: elektro | elektro specialista | levné elektro | levneelektro.cz