Erotické pomůcky na dovolenou balte s rozumem

Erotické pomůcky na dovolenou balte s rozumem

Začal čas plánování dovolených a těšení se na léto, volné dny a dlouhé teplé noci. Kromě výletů po místních památkách a restauracích se těšíme také na společné chvilky ve dvou a do kufru si kromě oblečení chceme přibalit i nějakou erotickou pomůcku. Ne vždy je to ale dobrý nápad. Na dovolenou jen ve dvou se většinou těšíme nejvíc, slibujeme si více času jeden na druhého a také aktivnější milostné hrátky. Než ale do kufru erotickou pomůcku vložíte, přeci jen se vyplatí alespoň malá informovanost a zamyšlení předem.
  • Cílová destinace je důležitá, některé země nepovolují přes hranice převážet erotické pomůcky, jiné mají omezený počet kusů a do dalších si jich můžete dovézt, kolik chcete. Lepší je ale předem vědět, zda právě vaše místo pro dovolenou je pro tyto věci benevolentní nebo má přísná pravidla.
  • Dopravní prostředek hraje také velkou roli. Pokud jedete autem, je velká šance, že obsah vašeho kufru nebude nikoho zajímat a zůstane tak pouze vaším soukromým tajemstvím. Při plánování cesty letadlem už je ale potřeba myslet na to, jaká bezpečnostní opatření která letecká společnost vyžaduje. Třeba větší vibrátor by v palubním zavazadle už mohl být považován za zbraň a nejspíš by pozornosti letištního personálu neunikl.
  • Systém balení může pomoci ochránit erotické hračky před očima ostatních, stejně jako promyšlení toho, kam všude se kufr dostane. Bude stále pod dozorem nebo se může stát, že se ztratí? Máte v něm věci sbalené pouze vy nebo i někdo další? Je lepší být připraven na vše a erotickou pomůcky zabalit do decentní kosmetické taštičky, pro všechny případy. Určitě nechcete začínat dovolenou tím, že se náhodně otevřou zámky kufru a jeho obsah vypadne všem na oči. Nezapomeňte před cestou vyndat baterky, vibrující kufr by vyděsil nejen cestující, ale i bezpečnostní pracovníky.
Předem si promyslete, kolik hraček pro dospělé si s sebou chcete brát. Vsaďte na jeden nebo dva osvědčené kusy a pokud chystáte před dovolenou ještě prohlídku online sexshopu, tak na nějakou novinku se místo v kufru určitě najde.

Publikováno: 26. 05. 2022

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam