Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Karaoke – perfektní dárek, který pobaví celou rodinu

Chcete své blízké potěšit originálním dárkem, který je zaručeně pobaví a v žádném případě ho neodloží někam bokem? Máme pro vás tip, se kterým zaručeně sklidíte úspěch a to i přesto, že ve svém okolí nemáte profesionálního zpěváka. Říká vám něco karaoke? Zábava, která je populární napříč celým světem, má spoustu příznivců i u nás a stále častěji se začíná objevovat také na veřejnosti. S karaoke se setkáte v restauracích, klubech a v rámci nejrůznějších oslav a mohou se ho zúčastnit vaše děti a stejně tak i prarodiče.

Co je to karaoke a k čemu je dobré?

Karaoke označuje amatérské nebo poloprofesionální zpívání za zvuku reprodukovaného instrumentálního podkladu. „Zpěvák“ přitom nemusí znát text – ten se mu totiž zobrazuje na monitoru a může se tak plně soustředit na pěvecký výkon. Karaoke je nejen skvělá zábava, u které zažijete spoustu nezapomenutelných chvil, ale také efektivní nástroj pro rozvoj hudebního cítění. Lidem, kteří trpí nadměrnou stydlivostí, pak pomáhá odbourat bariéry a začlenit se do kolektivu.

Pokud jste se již s karaoke setkali, nebo si ho dokonce vyzkoušeli, pravděpodobně jste z něj byli nadšení a přemýšleli nad tím, kde lze hudební podklady sehnat. My jsme pro vás karaoke sady našli a to hned v několika rozličných verzích!

Sestavte si vlastní set nejoblíbenějších písní

Internetový projekt karaoke-zabava.cz se začal na karaoke specializovat jako vůbec první a disponuje nejširší nabídkou hudebních podkladů. Pro zájemce je připraveno více než šedesát kompilací, ale nebude-li vám výběr songů vyhovovat, jednoduše si sestavíte vlastní. Na své si přijdou vyznavači všech hudebních žánrů a nechybí legendární hitovky, ale ani záležitosti, které se v rádiích objevily teprve nedávno. Fajnšmekři si mohou nechat vyrobit hudební podklady na zakázku na základě vybraných originálních songů.

Objednat si lze nejen samostatná DVD, ale také karaoke sady a příslušenství v podobě bezdrátových mikrofonů, mixážních pultů nebo aktivních reproduktorů. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nebojte se zeptat přímo prodejce. Rád vás nasměruje na vhodnou sadu a vybavení odpoví na všechny dotazy. Tak na co ještě čekáte? Udělejte si s vašimi nejbližšími soukromou SuperStar a královsky se pobavte!