Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Karaoke – perfektní dárek, který pobaví celou rodinu

Chcete své blízké potěšit originálním dárkem, který je zaručeně pobaví a v žádném případě ho neodloží někam bokem? Máme pro vás tip, se kterým zaručeně sklidíte úspěch a to i přesto, že ve svém okolí nemáte profesionálního zpěváka. Říká vám něco karaoke? Zábava, která je populární napříč celým světem, má spoustu příznivců i u nás a stále častěji se začíná objevovat také na veřejnosti. S karaoke se setkáte v restauracích, klubech a v rámci nejrůznějších oslav a mohou se ho zúčastnit vaše děti a stejně tak i prarodiče.

Co je to karaoke a k čemu je dobré?

Karaoke označuje amatérské nebo poloprofesionální zpívání za zvuku reprodukovaného instrumentálního podkladu. „Zpěvák“ přitom nemusí znát text – ten se mu totiž zobrazuje na monitoru a může se tak plně soustředit na pěvecký výkon. Karaoke je nejen skvělá zábava, u které zažijete spoustu nezapomenutelných chvil, ale také efektivní nástroj pro rozvoj hudebního cítění. Lidem, kteří trpí nadměrnou stydlivostí, pak pomáhá odbourat bariéry a začlenit se do kolektivu.

Pokud jste se již s karaoke setkali, nebo si ho dokonce vyzkoušeli, pravděpodobně jste z něj byli nadšení a přemýšleli nad tím, kde lze hudební podklady sehnat. My jsme pro vás karaoke sady našli a to hned v několika rozličných verzích!

Sestavte si vlastní set nejoblíbenějších písní

Internetový projekt karaoke-zabava.cz se začal na karaoke specializovat jako vůbec první a disponuje nejširší nabídkou hudebních podkladů. Pro zájemce je připraveno více než šedesát kompilací, ale nebude-li vám výběr songů vyhovovat, jednoduše si sestavíte vlastní. Na své si přijdou vyznavači všech hudebních žánrů a nechybí legendární hitovky, ale ani záležitosti, které se v rádiích objevily teprve nedávno. Fajnšmekři si mohou nechat vyrobit hudební podklady na zakázku na základě vybraných originálních songů.

Objednat si lze nejen samostatná DVD, ale také karaoke sady a příslušenství v podobě bezdrátových mikrofonů, mixážních pultů nebo aktivních reproduktorů. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nebojte se zeptat přímo prodejce. Rád vás nasměruje na vhodnou sadu a vybavení odpoví na všechny dotazy. Tak na co ještě čekáte? Udělejte si s vašimi nejbližšími soukromou SuperStar a královsky se pobavte!