Erotickou masáž si užije každý. Jak probíhá a kde si na ni zajít?

Erotickou masáž si užije každý. Jak probíhá a kde si na ni zajít?

Toužíte po zbrusu novém zážitku, který vám otevře obzory, kam až se dá zajít v oblasti sexuálních dobrodružství? Zajděte si na erotickou masáž - zažijete nepoznané a prostor salonu opustíte, jako kdybyste se znovu narodili. Pokud netušíte, co si pod specifickou procedurou představit a máte z ní trochu strach, nepřestávejte číst. Prozradíme vám vše, co byste měli o nevšedních masážích vědět.

Nepleťte si erotickou masáž s prostitucí

Pozor, lehké ženy postávající u silnice na konci opravdu nejsou masérky. Erotická masáž je často neprávem zaměňována se sexuálními službami, ale ve skutečnosti jde o dvě zcela rozdílné věci. Masáže provádí kvalifikované ženy, které se s klienty nelíbají a neposkytují orální ani klasický sex. Takové nabídky jsou naopak nevhodné a mohou vést až k ukončení masáže.

Co tedy od erotické masáže čekat?

Navzdory výše uvedenému není důvod ke smutku, dobře provedená erotická masáž může být mnohem intenzivnější než běžné milování. Masérka využívá rozličných technik, často vycházejících z kámasútry, taoistického či tantrického učení, aby klientovi přivodila pocity nebývalé slasti. Uděláte-li si výlet do jednoho z nejnavštěvovanějších pražských salonů – Angels masáže (nachází se cca 300 m od zastávky metra Nádraží Holešovice), dostanete na výběr mezi několika druhy erotických masáží. Při masáži body to body masérka používá vlastní tělo a olej. Fyzicky náročná technika pochází z tradiční japonské lázeňské procedury a je určena především ženám. Velmi populární je masáž penisu (lingamu), kdy klient leží na zádech a masérka delší dobu zadržuje vyvrcholení. Orgasmus přichází až ke konci masáže a je velmi silný. Technika vede k celkovému uvolnění stresu a má příznivý vliv na zdraví mužského pohlavního orgánu. V nabídce salonu nechybí ani relaxační a tantra masáže. Na erotické masáže v Praze se můžete objednat telefonicky, online prostřednictvím rezervačního systému či přes Whats app nebo Viber. Služby jsou naprosto diskrétní a na vysoké úrovni.

Publikováno: 15. 01. 2020

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam