Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Exkluzivní byty v rezidenci Hadovitá téměř vyprodány. Proč je o ně zvýšený zájem?

Když se v metropoli objeví nadstandardní byty, obvykle se na trhu příliš dlouho neohřejí. Mnohé projekty jsou proto beznadějně vyprodány ještě ve fázi výstavby. Nejinak je tomu v případě Rezidence Hadovitá, kterou v městské části Praha 4 staví renomovaný developer Metrostav Development. Při pohledu na aktuální nabídku dostupných bytů je jasné, že kdo zaváhal, bude si muset počkat na další podobný projekt. Volný již není ani jeden a je nepravděpodobné, že by se stav dvou posledních „předběžně poptaných“ bytových jednotek změnil.

Za nevšedním názvem se skrývá výjimečné bydlení v pečlivě vybrané lokalitě Michle. Obyvatelé budou mít centrum Prahy na dosah ruky, ale přesto je nebude obtěžovat typický metropolitní ruch. Vzhledem k barvité občanské vybavenosti a množství zelených ploch si na své přijdou téměř všechny skupiny lidí. Kdyby existovala objektivní definice ideálního bydlení, nové byty Praha 4 by byly jeho ukázkovým příkladem.

Rezidence Hadovitá snoubí eleganci s atraktivními liniemi. Pod moderním architektonickým řešením jsou podepsáni odborníci z Arx Studia, kteří se museli vypořádat s přirozeně svažitým terénem. Zvládli to s grácií a při pohledu na vizualizace je patrné, že komplex tří budov perfektně zapadne do stávajícího prostředí. Nebude z něj vybočovat, ale přesto se stane dominantou pro svůj výjimečný a nadčasový charakter.

Metrostav Development vsadil na nejmodernější standardy. Všechny byty na prodej v Praze 4 budou prostorné, dostatečně prosvětlené a plné kvalitních materiálů. Obyvatelé se sami rozhodnou, zda domácnost ponechají v neutrálních barvách, nebo si ji obléknou v souladu s vlastním vkusem.

Chcete se o projektu, který dostal název po ulici klikatící se Michelskou strání, dozvědět více? Galerii s vizualizacemi a další informace najdete na rezidencehadovita.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.