Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Exkluzivní byty v rezidenci Hadovitá téměř vyprodány. Proč je o ně zvýšený zájem?

Když se v metropoli objeví nadstandardní byty, obvykle se na trhu příliš dlouho neohřejí. Mnohé projekty jsou proto beznadějně vyprodány ještě ve fázi výstavby. Nejinak je tomu v případě Rezidence Hadovitá, kterou v městské části Praha 4 staví renomovaný developer Metrostav Development. Při pohledu na aktuální nabídku dostupných bytů je jasné, že kdo zaváhal, bude si muset počkat na další podobný projekt. Volný již není ani jeden a je nepravděpodobné, že by se stav dvou posledních „předběžně poptaných“ bytových jednotek změnil.

Za nevšedním názvem se skrývá výjimečné bydlení v pečlivě vybrané lokalitě Michle. Obyvatelé budou mít centrum Prahy na dosah ruky, ale přesto je nebude obtěžovat typický metropolitní ruch. Vzhledem k barvité občanské vybavenosti a množství zelených ploch si na své přijdou téměř všechny skupiny lidí. Kdyby existovala objektivní definice ideálního bydlení, nové byty Praha 4 by byly jeho ukázkovým příkladem.

Rezidence Hadovitá snoubí eleganci s atraktivními liniemi. Pod moderním architektonickým řešením jsou podepsáni odborníci z Arx Studia, kteří se museli vypořádat s přirozeně svažitým terénem. Zvládli to s grácií a při pohledu na vizualizace je patrné, že komplex tří budov perfektně zapadne do stávajícího prostředí. Nebude z něj vybočovat, ale přesto se stane dominantou pro svůj výjimečný a nadčasový charakter.

Metrostav Development vsadil na nejmodernější standardy. Všechny byty na prodej v Praze 4 budou prostorné, dostatečně prosvětlené a plné kvalitních materiálů. Obyvatelé se sami rozhodnou, zda domácnost ponechají v neutrálních barvách, nebo si ji obléknou v souladu s vlastním vkusem.

Chcete se o projektu, který dostal název po ulici klikatící se Michelskou strání, dozvědět více? Galerii s vizualizacemi a další informace najdete na rezidencehadovita.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *