Jak nejlevněji zaparkovat co nejblíže u letiště?

Jak nejlevněji zaparkovat co nejblíže u letiště?

Ceny letenek jsou natolik příznivé, že většina lidí při výběru dovolené stále častěji preferuje leteckou přepravu. Drobné negativum spočívá v nutnosti vyhledání vhodné parkovací plochy. Ta by měla být v co nejkratší vzdálenosti od odletové haly, bezpečná a finančně dostupná. Za zmínku stojí také ochrana vozu před nepřízní počasí a další přidružené služby. Vzhledem k množství parkovišť není snadné určit nejvýhodnější nabídku, která by plně odpovídala vašim osobním preferencím. Někdo preferuje nejnižší cenu, jiný zase maximální servis. Ať už patříte do té či oné skupiny, máme pro vás perfektní tip. Parkingunit.com je praktický online nástroj, díky kterému okamžitě najdete ideální parkoviště u letiště!

Hledání parkovacího místa snadno a rychle

Internet je nejlepším přítelem moderního cestovatele. Na webu lze najít levné letenky, ubytování a v neposlední řadě i další „drobnosti“, které podstatně podílí na celkové ceně cesty. Patří mezi ně i parkování u letiště v Praze. Parkingunit.com je porovnávač, který vám ušetří spoustu času a starostí. Postará se o srovnání nabídek dostupných parkovacích ploch, aniž byste museli brouzdat po jednotlivých webech a porovnávat nabídky ručně. Parametry vyhledávání obsahují všechny důležité aspekty, na které je při výběru parkování kladen důraz. Systém funguje následujícím způsobem:
  1. Zvolíte si termín plánovaného příjezdu na letiště v Praze
  2. Vyberete si ze seznamu parkovišť takovou variantu, která vám vyhovuje po finanční nebo jiné stránce (například dle hodnocení uživatelů, vzdálenosti apod.)
  3. Na profilu daného parkoviště provedete rezervaci

Není výhodnější jiná forma dopravy?

Možná vás napadlo, že se na letiště dostanete jinak než vlastním vozem a ušetříte. Pokud vaše volba padne na taxi, téměř jistě za odvoz zaplatíte větší částku, než kdybyste využili parkování u letiště. Za zmínku však stojí i další důvody – například zvyšující počet krádeží automobilů. Proč riskovat, že v době vaší nepřítomnosti přijdete o drahý majetek, případně se na něm vyřádí příroda? Zaparkujete-li svůj vůz u letiště, nebudete se o něj muset po dobu dovolené bát. Stačí si vybrat oplocené pojištěné parkoviště s ostrahou... Doprava na letiště po vlastní ose má i další výhodu. Proč riskovat, že se taxi nebo jiné alternativní dopravní spojení opozdí? Pro ty z vás, kteří si zakládají na naprosto hladkém průběhu cesty, je parkoviště u letiště Ruzyně nejlepší možné řešení. Parkingunit.com umožňuje volbu parkovací plochy na základě její vzdálenosti od odletové haly. A to si piště, že přemístění z parkoviště vzdáleného 2 km nezabere tolik času jako doprava z 10 km vzdálené parkovací plochy. Tak na co ještě čekáte? Společně s Parkingunit.com dotáhnete plánování dovolené k dokonalosti. A zmínili jsme vůbec, že vás využívání služby nebude stát ani korunu?