Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Exkluzivní kovaný plot udělá z vašeho bydlení zámek

Vizitkou každého domu není jen nová fasáda a pěkná střecha, ale i stylový a robustní plot. Chcete-li vašemu bydlení dodat punc exkluzivity, vsaďte na exkluzivní kované ploty, které vyrábí známé kovářství Kacovský. Firma se výrobou klasických i uměleckých kovářských předmětů zabývá již od roku 1994 a podílela se i na realizaci originálních výrobků pro hrady Červený újezd a Okoř.

Plot, o který se nemusíte starat

Kovářství Kacovský vyrábí kované ploty a brány v jednoduchém a moderním stylu, které se hodí zejména k novostavbám, ale také umělecké kované ploty kované tradičními kovářskými technologiemi. Většinou se jedná o ploty s nýtovanými spoji čtyřhranné oceli s pásovinou, materiály výplně a způsob provedení spojů si však můžete zvolit dle libosti. Samozřejmostí je individuální přístup ke každé zakázce a pečlivě odvedená práce, se kterou budete opravdu spokojeni.

Jednoduché kovové ploty je možné ponechat pouze v základní povrchové úpravě (žárové zinkování). Tyto ploty jsou bezúdržbové a vydrží v původním stavu i několik desítek let. U zdobenějších variant je vhodný finální nátěr kovářskou barvou, která dá plotu nejlépe vyniknout.

Zažádejte zdarma o cenovou nabídku

Pokud vás kované zábradlí a ploty zaujaly a zajímá vás cena realizace, zažádejte si o cenovou nabídku. Sortiment je natolik široký, že není možné zpracovat jednotnou cenu – tu vám kovářství zpracuje individuálně dle vašich požadavků a vyžadovaného množství. Cenová nabídka vám bude vyhotovena do týdne a to zcela zdarma. Kontakt, další informace a v neposlední řadě i ukázky realizací najdete na na webových stránkách kovarstvikacovsky.cz. Umělecké kovářství Kacovský najdete v obci Stehelčeves (sjezd rychlostní silnice Praha – Slaný), zhruba 15 minut jízdy autem z Prahy.