S rekonstrukcí koupelny nečekejte ani minutu. Zasloužíte si mnohem více, než máte!

S rekonstrukcí koupelny nečekejte ani minutu. Zasloužíte si mnohem více, než máte!

Rekonstrukce koupelny není otázkou několika tisícovek. Pro rozpočet naopak představuje poměrně vysokou zátěž, a proto s ní často otálíme a preferujeme investice do místností, které jsou více na očích. Hledáme důvody, proč se stavebními úpravami počkat a raději peníze využít pro jiné účely. Ale každá mince má dvě strany a stejně tak lze z jiného úhlu pohlížet i na na význam rekonstrukce koupelny. Přečtěte si, proč ji zbytečně neodkládat, a naopak uskutečnit co nejdříve.

Výměna nevzhledného panelového jádra

Na starém bytovém jádru není nic praktického a už vůbec ne esteticky přitažlivého. Odborníci na rekonstrukce bytového jádra Ostrava z koupelnového a kuchyňského studia Diamant připomínají, že po vybourání v prostoru přibude pár set centimetrů čtverečních k dobru. Není to moc, ale v konečném důsledku mají na celkový dojem z rekonstruované koupelny velký vliv. V rámci rekonstrukce se navíc vymění staré rozvody (ocelové trubky) za plastové, které jsou již mnoho let standardem. S ohledem na chátrání instalací skrytých pod jádrem není vhodné rekonstruovat jen tzv. „pro oko“ (tedy montáží obkladových panelů na původní povrch). Plnohodnotná rekonstrukce koupelny Ostrava pod taktovkou odborníků z firmy Diamant sice nevyjde tak levně, ale oproti čistě estetické úpravě vede k zajištění správného fungování.

Další důvody, proč rekonstruovat koupelnu

Studio Diamant realizuje kompletní rekonstrukce Ostrava klientům, kteří touží po větším prostoru nebo „jen“ zbrusu novém looku interiéru, jež už dávno vyšel z módy. Na staré, omšelé obklady není pěkný pohled a stejně tak na chátrající zařízení. Případně jim přestane vyhovovat sprchovací kout a zatouží po vaně. Anebo naopak. Poměrně často však klienty přiměje k radikálnímu kroku špatný technický stav instalací, vestavba vyhřívané podlahy nebo úprava koupelny s ohledem na zhoršení zdravotního stavu člena domácnosti. Ať už jsou vaše důvody pro rekonstrukci jakékoliv, příliš dlouho neváhejte. Koupelna na míru vnese do vašeho života nový rozměr!

Publikováno: 25. 04. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam