Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Internet

Farmařina je těžká dřina, v případě Big Farm ovšem velká zábava

O tom, že farmařina není taková sranda, pravděpodobně nikdo z vás nepochybuje. Na druhou stranu téměř každého z nás čas od času napadne, jaké by to bylo vyměnit pohodlí kancelářské židle za kydání hnoje. Pobyt na čerstvém vzduchu, práce se zvířaty a bezprostřední kontakt s přírodou je poměrně velkým lákadlem a právě proto zařadily některé zážitkové agentury do své nabídky i den na farmě. Pokud se na podobné dobrodružství tak nějak necítíte, ale tak byste si rádi farmařinu vyzkoušeli, máme pro vás jednoduché řešení v podobě povedené strategie z prostředí farmy, které mají na svědomí vývojáři ze známého studia Goodgame.

Virtuální farmaření Goodgame BigFarm – proč ho nezkusit?

Studio Goodgame se proslavilo několika zajímavými onlinovkami (Goodgame Empire, Goodgame Gangster…) a právě proto jsme k Big Farm přistupovali poměrně optimisticky. Podobně jako předchozí tituly, si můžete i tento simulátor farmaření zahrát zcela zdarma. Stačí se registrovat a můžete se pustit do nerovného boje s matičkou přírodou.

Na začátku všeho je zaneřáděná minifarma, kterou vám přenechal strýček George. Váš úkol je jasný – proměnit ji v prosperující podnik, před kterým by se stydělo i někdejší JZD. Nezbývá, než se vrhnout na pěstování plodin, chov zvířat a samozřejmě také navazování obchodních partnerství. Na svou farmu nebudete nikdy sami, BigFarm je multiplayer se vším všudy a kontakt s ostatními hráči je klíčem k úspěchu. Vydělané penízky reinvestujete zpátky do hospodářství a s trochou štěstí se vám brzy podaří výrazně pozvednout jeho úroveň.

Goodgame BigFarm je klasická strategie ve 2D izometrickém pohledu a pyšní se zdařilou grafikou a velmi dobrou hratelností. Jakmile vás jednou chytne, bude se vás držet jako klíště. Kdo by to byl řekl, jak může být farmařina návyková. A kdo ví, třeba se jednou vzdáte svého teplého místečka a za uspořené peníze koupíte starou farmu…