Farmářské výrobky z jižních Čech až do domu

Farmářské výrobky z jižních Čech až do domu

Zamilovali jsme si je. Sázíme na jejich vyšší kvalitu, rádi podpoříme místní farmáře a taktéž zmenšujeme uhlíkovou stopu, kterou potravinářský průmysl za sebou nechává. Potraviny, které se vozí z tisíce kilometrů vzdálených lokalit, totiž zatěžují přírodu více, než si mnozí myslí.

Farmářské obchůdky jsou hitem

A rozhodně nejen v Praze, kde se třeba farmářské trhy staly doslova kultem. Ani když bydlíme na tak krásném místě, jako jsou jižní Čechy, poblíž mnoha skvělých farem, nemáme čas je objíždět, abychom si nakoupili jednotlivé farmářské výrobky. Mnohé ani nejsou přizpůsobeny na maloprodej. Řešením je kvalitní regionální farmářský obchod. V Táboře takový najdete hned vedle autobusového nádraží. Farma u Ivušky nabízí i rozvoz potravin Táborsko a jižní ČechyTakže své oblíbené farmářské výrobky dostanete až domů.

Farmářské produkty „od Ivušky“

Farma u Ivušky nabízí celé spektrum kvalitních regionálních potravin. Podle různých výzkumů je lidé preferují. Problémem však je jejich dostupnost. Už farma 10 km od nás může být problémem, abychom si do ní dojížděli pravidelně pro čerstvé výrobky. Jsme zvyklí nakupovat koncentrovaně, vše na jednom místě. I proto nabízí Farma u Ivušky farmářské produkty jako multisortimentní nabídku. Koupíte zde mléčné výrobky, pečivo, zeleninu, ovoce, uzeniny a maso z farem, nápoje, zdravou výživu, čerstvé i trvanlivé potraviny a jiné speciality.

Zdravě a regionálně

Farma u Ivušky vznikla jako rodinný projekt, který měl za cíl nabídnout zdravé a kvalitní potraviny od českých dodavatelů. Krásný krámek připomíná ty, které zažily naše babičky, či spíše již prababičky. V prodejně dobře znají původ i historii každého výrobku. Nekupujete tak jenom jídlo, ale potraviny, které mají svůj příběh. Pouze minimum nabídky nepochází z Čech a jde spíše o doplňkový sortiment různých superpotravin a produktů, které se u nás prostě neprodukují, ale dnes jsou již součástí našeho jídelníčku. Ať již jde třeba o olivy, nebo tuňáka v plechovce.

Publikováno: 10. 04. 2021

Kategorie: Strava

Autor: Adam