Víkendové pobyty - plnohodnotná alternativa dovolené

Hledáte způsob, jak uniknout z každodenního stereotypu a přijít na lepší myšlenky? Drtivá většina z nás celý rok toužebně očekává čas dovolené. Nezáleží na tom, zda naše kroky směřují na hory či k moři, důležitý je únik z nekonečného pracovního procesu. Alespoň na pár dní se utrhnout z reality a dělat věci, které nás skutečně baví. Každá dovolená bohužel skončí ještě rychleji, než si stačíme vybalit kufry a jediné, co nám po ní zbude, je pár fotografií a suvenýrů. A co byste řekli tomu, kdybyste na dovolenou vyráželi mnohem častěji? Třeba i dvakrát do měsíce? Že vám zaměstnavatel nedá tolik volna, přitom vůbec nevadí.

Víkend, který vydá za celý týdne

V posledních letech jsou stále oblíbenější víkendové pobyty pro dva. Soboty a neděle mívá většina z nás volní a není proto žádný důvod zůstávat doma. I za dva, tři dny se dá prožít spoustu zážitků – často i víc, než za celý týden. Víkendové pobyty jsou však zajímavé i z jiného hlediska. Provozovatelé hotelů a penzionů nabízí prostřednictvím slevových portálů spoustu slevových akcí a my si tak můžeme užívat víkendy pro dva doslova za pár korun. Slevy zpravidla dosahují i 50 a více procent a za pobyt pro dva tak ušetříme i několik tisíc. Populární jsou zejména romantické víkendy, které jsou skvělým způsobem, jak dokázat partnerovi, že vám na něm stále záleží. Neméně oblíbené je i wellness a teď na zimu pobyty na horách.

A kde pobyty pro dva hledat? Perfektním místem pro všechny víkendové nadšence je slevový portál slevoteka.cz. Ať už se chystáte do lázní, na lyže, či romantický výlet do Českého Krumlova, vždy se můžete spolehnout na extrémně nízké ceny a celou řadu benefitů, které jsou spojeny s nákupem slevového kupónu. Nezapomeňte Slevotéku sledovat pravidelně, nabídka víkendových pobytů se každý den aktualizuje. Nepodaří-li se vám najt vhodný pobyt dnes, určitě ho najdete zítra!

Publikováno: 18. 10. 2012

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: pobyt pro dva | pobyty pro dva | romantické pobyty pro dva | víkendové pobyty