Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Zvířata

Obojky a vodítka Red Dingo: Originalita a kvalita přímo od protinožců

Patříte mezi milovníky psů, kteří pro svého mazlíčka vyžadují to nejlepší? A jestlipak víte, že i Australané vyrábí špičkové potřeby pro psy? Značka s příhodným názvem Red Dingo získala příznivce po celém světě a jméno si buduje i mezi českými pejskaři. Důvodů je víc než dost. Láká vás originální a hravé designové pojetí, kvalitní zpracování a příjemná cena? V tom případě si červeného dinga zamilujete i vy!

Když někdo miluje zvířata, musí se to nutně projevit na kvalitě výrobků. A lidé z firmy Red Dingo na němé tváře bezesporu nedají dopustit. Ať už jde o obojky, postroje, pelechy, podložky nebo třeba zimní bundy a vodítka pro psy, na první pohled se výrazně odlišují od běžného průměru. Ale není to jen stylový design – přesvědčí vás i funkčnost a cenová dostupnost.

Sháníte-li nový obojek, potěší vás široké spektrum modelů pro malé i velké psy. Ať už si nakonec vyberete klasiku nebo stahovák, spolehněte se na ohleduplnost vůči pejskovi. Obojky mají hustě tkané okraje a nemusíte se bát, že by psa nepříjemně dřely do krku. Velmi odolný nylonový popruh vydrží téměř vše a neméně odolná je i našitá stuha se vzorem. Použitá příze přitom zajišťuje stálost barev.

Nedílnou součástí obojků je originální plastová spona Bucklebone ve tvaru kosti – patří mezi nejpevnější na trhu. Výrobce myslí i na detaily, což se projevuje na kroužku. Ten je z nerezové oceli a nemůže tak dojít k obarvení srsti psa. Popruh je zakončen pod úhlem 20 stupňů s ohledem na co nejvyšší komfort pejska.

Za zmínku stojí také reflexní obojky a vodítka s výraznými bezpečnostními prvky. Chcete-li být lépe vidět, případně zabránit tomu, že se vám pejsek při pohybu „na volno“ ztratí z dohledu, neváhejte a pořiďte si reflexní výbavičku.

Red Dingo obojky pro psy, jakožto i veškeré další potřeby pro psy najdete na www.mujmazlik.cz. Specializovaný prodejce nabízí kompletní spektrum produktů pro náročné chovatele a rád vám s výběrem poradí.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *