Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Garážová vrata je třeba vybírat s rozvahou

Rozhodli jste se pro renovaci garáži a dostali jste se do fáze výběru nových garážových vrat? V tom případě si dejte na čas a nesnažte se nákup uspěchat. Garážová vrata nepatří mezi věci, které nakupujeme každý týden a měli bychom zohlednit celou řadu faktorů. V prvé řadě se odpoutejte od představy, že nejlevnější kousek znamená výhodný nákup a nejdražší nejvyšší kvalitu. Cena je samozřejmě důležitá, ale měli bychom vybírat především s ohledem na renomé výrobce a doporučení lidí, kteří již daná vrata vyzkoušeli. Obecně platí, že i za slušné peníze lze sehnat vysoce kvalitní výrobek – skvělým příkladem mohou být garážová vrata Univers.

Společnost Univers Tech s.r.o. funguje od roku 1990 a již od počátku existence se specializuje na výrobu stínících systémů a garážových systémů. Vyrábí nejen sekční, ale také průmyslová vrata.

Sekční garážová vrata nabízí v těchto variantách:

RSD 01 – model, který je speciálně navržen pro garáže s nízkým nápražím, se vyrábí v malých rozměrech. Pružiny jsou umístěny po stranách, typ zdvihu je nízký a panely odlehčené.

RSD 02 – jde o klasická sekční garážová vrata, která se hodí do většiny běžných garáží, ale i budov s rozličnými architektonickými prvky. Jde o nejprodávanější model vůbec.

Obě modelové řady jsou k mání i v alternativách s názvem YETT (01 a 02) a jsou výsledkem mnohaletých zkušeností s výrobou. Vyznačují se velmi energetickou úsporností a jsou testovány na 10 000 cyklů (typ YET 02 dokonce na 15 000 cyklů).

Ať už si však vyberete kterýkoliv z nabízených modelů, vždy se můžete spolehnout na inovativní řešení a absenci tepelného mostu. Panely ve spojích nezamrzají a díky výplni z polyuretanové pěny výborně izolují. Aktuálně si můžete vybrat ze sedmi druhů panelů a třemi druhy povrchů. Samozřejmostí je jakákoliv barevná kombinace z palety RAL nebo některý z dekorů imitujících dřevo.

Další důležité informace a technické specifikace najdete přímo na webových stránkách univers.cz. Garážová vrata Univers představují ideální poměr vysoké kvality a dostupné ceny a udělají vám skvělou službu.