Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Byznys

Uspořádejte konferenci, která bude pro vaši firmu přínosem. Jak na to?

Došli jste k závěru, že by vaší firmě prospěla konference, v rámci které byste se před ostatními blýskli jako renomovaní odborníci? Otázkou je, jak přimět účastníky, aby se na akci dobře bavili a vzpomínali na ni ještě dlouho poté. Nemáte-li s organizováním eventu pro větší počet lidí žádné předchozí skutečnosti, budou se vám hodit následující tipy. Prozradíme vám základní věci, na které nezkušení pořadatelé často zapomínají.

Perfektní program od začátku až do konce

Rozhodně nestačí, že si rezervujete nejlepší konferenční prostory v Praze – konference bude na vysoké úrovni jen za předpokladu, že se postaráte o záživný program. Silná kombinace zkušených spíkrů, přednášek na aktuální témata a příjemného prostředí na účastníky zapůsobí.

Při sestavování programu nezapomeňte na jednoduchou rovnici. V podání neschopného řečníka (byť odborníka ve svém oboru) nemůže mít úspěch ani informačně hodnotná přednáška.

Technické zázemí a komfort pro účastníky

Místo konání konference o vás leccos vypoví. Chcete-li udělat nejlepší dojem, vyberte si luxusní hotel s odpovídajícím zázemím. Nepodceňujte kapacitu sálů a salonků, úroveň cateringových služeb ani technické vybavení. Není nic horšího, než když vás v tom nejlepším zradí mikrofon nebo projektor.

Kde najdete pronájem menších i větších prostor?

Pronájem konferenčních prostor v Praze nabízí spousta hotelů, ale jen některé nabízí vysoký standard služeb. Nechcete-li zbytečně riskovat, že se na vaší konferenci cokoliv pokazí, spolehněte se na špičkový servis kvalifikovaného personálu z Hotelu Belvedere Prague.

Čtyřhvězdičkový Hotel Praha Belvedere se nachází nedaleko centra a disponuje několika konferenčními prostorami o různých kapacitách. Salonky jsou vhodné pro méně početné skupinky, velký sál naopak pojme stovky účastníků.
Další informace, fotografie a možnost rezervace online najdete na www.hotelbelvedereprague.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *