Jak a kde obchodovat: Binární opce

Jak a kde obchodovat: Binární opce

Co byste řekli na to, kdybyste mohli vydělávat z pohodlí domova? Zní to jako pohádka? Opak je pravdou. Možností, jak pracovat doma, je spoustu, ale pokud vás láká finanční segment, vyzkoušejte obchodování s binárními opcemi. Princip je velmi jednoduchý a dočtete se o něm v dnešním manuálu.

Co jsou to binární opce?

Binární opce jsou jedním ze způsobů obchodování na burze. Vyznačují se extrémní jednoduchostí a mohou s nimi obchodovat i úplní začátečníci. Rozlišujeme tyto čtyři základní typy: high/low (nahoru/dolů)– kupující spekuluje, zda cena aktiva v době splatnosti opce stoupne nebo klesne touch/ no touch (dotkne se/nedotkne se) – kupující spekuluje, zda cena aktiva před splatností dosáhne určité hranice pairs (páry) – kupující spekuluje, který ze dvou akitv dosáhne v rámci určitého časového intervalu lepší výkonnosti boundary (hranice) – kupující spekuluje, zda se cena aktiva v době splatnsot udrží v určitých mezích, nebo hranici překročí

Kde obchodovat?

Obchodování s binárními opcemi probíhá v rámci softwarové platformy. Ty jsou k dispozici zdarma, nicméně se nevyhnete minimálnímu vkladu (obvykle 100 nebo 200 USD). Nemáte-li s obchodováním žádné zkušenosti, doporučujeme demo účet, který umožňuje nákup binárních opcí nanečisto. Tip: Zde najdete binární opce demo účet s fiktivní částkou 1000 USD. Obchodování probíhá stejně jako s reálnými penězi, ale bez rizika.

Doporučení brokeři

Na trhu s binárními opcemi může obchodovat každý. Zmínili jsme, že budete potřebovat speciální softwarovou platformu, kterou zdarma poskytuje mnoho brokerských společností. Liší se velikostí minimálního vkladu, výší profitu, ale také zajímavými vstupními bonusy. Na tématickém portálu opcebinarni.com najdete ucelený seznam všech brokerů s binárními opcemi, včetně objektivních recenzí a důležitých informací. Pozn. autora: Obchodování s binárními opcemi je rizikové. Článek má pouze informativní charakter. Rozhodnete-li se obchodovat, zvažte, zda případná ztráta vkladu neohrozí vaši socioekonomickou situaci.