Garnýže na míru změní interiér k nepoznání

Garnýže na míru změní interiér k nepoznání

Prahnete po skutečně dokonalém bytečku, který, jako by z oka vypadl těm, které jsou vidění v prestižních časopisech o bydlení? Pak byste neměli zapomínat ani ty zdánlivě nepodstatné „detaily“, jako jsou garnýže a záclonové tyče. Ty patří mezi zdaleka neopomíjenější, leč podstatné prvky, které dokáží naprosto změnit charakter celého interiéru. Leckdy nás limituje omezený výběr, který se zužuje na pár základních tvarů a barev. O různorodosti materiálu nemůže být řeč. A proto je se u internetového prodejce garnyzekovove.cz virtuální dveře netrhnout. Toužíte po moderních garnýžích na míru, které vašemu bydlení padnou jako ulité?

Navrhněte si garnýž podle svých představ

Zbavte se uniformity a vyberte si garnýže, které u souseda nenajdete. Vašemu bydlení nemůže nic prospět tolik, jako právě interiérové prvky na míru. Díky e-shopu garnyzekovove.cz si můžete svou garnýž modifikovat zcela podle svých představ a přání. Vybrat si můžete z více, než 2000 položek. Prvky se liší povrchovou úpravou, barvou a samozřejmě i designem. Je jen na vás, zda se shlídnete v chromovaném, zlatém, onyxovém, či úplně jiném provedení. Garnýže jsou k mání v hranatém, klasickém, mini, lankovém, dětském a extravagantním provedení a to jak jednoduché, tak dvojité.

Nákup, který se skutečně vyplatí

Připadají vám ceny vyšší, než u „konkurenčních“ trhovců? Garnýže a záclonové tyče sice skutečně nejsou nejlevnější, ovšem v poměru ceny a kvality konkurenci nemají. Jedná se o české výrobky, které vynikají perfektním zpracováním a vydrží několik desítek let. O jejich kvalitě svědčí i to, že se vyváží do všech států EU. Objednáte-li si nad 2000,-, nebudete muset platit poštovné. Zboží je pečlivě zabaleno a dorazí ve stoprocentním stavu, takže není co řešit!

Publikováno: 28. 08. 2012

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: garnýře | garnýž | garnýže na míru | záclonové tyče