Autoškola Student: Recenze renomované autoškoly v Praze

Autoškola Student: Recenze renomované autoškoly v Praze

Vy ještě nemáte řidičák na auto? Pokud jste stále odkázáni na MHD nebo řidičské umění ostatních, máte nejvyšší čas na nápravu. Ale proč právě teď? Protože v renomované pražské Autoškole Student získáte kurt na řidičské oprávnění skupiny B za akční cenu 7 800 Kč. V následujících řádcích vám prozradíme pádné důvody, proč se zapsat právě zde.

Výjimečná autoškola s nadstandardním zázemím

Vybrat autoškolu není snadné. Na trhu jich sice působí mnoho, ale zdaleka ne každá poskytuje špičkové služby. Setkáte se s nezkušenými a nepříjemnými instruktory, zastaralými vozidly a krácenou výukou, jejíž kvalita není valná. Autoškola Praha Student je ve všech ohledech jiná a právem patří k nejvyhlášenějším autoškolám vůbec. A protože jde o jednu z největších pražských autoškol vůbec (18 výcvikových vozidel, 16 instruktorů), ročně její služby využije na 600 spokojených žáků.

Kvalitní výuka a moderní vozový park

Výcvik provádí kvalifikovaní učitelé s mnohaletou praxí v oboru. K žákům přistupují individuálně a učí je jezdit ve slabším i silném provozu. Samozřejmostí je individuální přístup a ohledy ke specifickým potřebám zákazníků. Pokud vám přidělený instruktor přeci jen nebude vyhovovat, jednoduše požádáte o výměnu za jiného. Mile vás překvapí moderní vozový park s pravidelně servisovanými vozy. Žádný z automobilů není starší 6 let. Nástupní místa jsou po celé Praze, takže nebudete ztrácet čas otravným dojížděním přes půl města. Za zmínku stojí i inovativní způsob výuky. Pro žáky je připravena online studovna, v rámci které dostanou k dispozici veškeré potřebné výukové materiály. A to včetně videoprezentací a přednášek. Nabízí se i možnost rezervace na teoretické přednášce, kde si lze testy z pravidel provozu vyzkoušet. Pro Autoškolu Student je samozřejmostí dodržování platných zákonů. Jízdy trvají předepsanou dobu a instruktoři je nijak nekrátí. Vždy budete jezdit 45 minut.
Potřebujete snad další důvody, proč se rozhodnout pro Autoškolu Student? Další informace najdete na www.autoskolastudent.cz.

Publikováno: 13. 09. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoškola recenze | autoškola student recenze