Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Autoškola Student: Recenze renomované autoškoly v Praze

Vy ještě nemáte řidičák na auto? Pokud jste stále odkázáni na MHD nebo řidičské umění ostatních, máte nejvyšší čas na nápravu. Ale proč právě teď? Protože v renomované pražské Autoškole Student získáte kurt na řidičské oprávnění skupiny B za akční cenu 7 800 Kč. V následujících řádcích vám prozradíme pádné důvody, proč se zapsat právě zde.

Výjimečná autoškola s nadstandardním zázemím

Vybrat autoškolu není snadné. Na trhu jich sice působí mnoho, ale zdaleka ne každá poskytuje špičkové služby. Setkáte se s nezkušenými a nepříjemnými instruktory, zastaralými vozidly a krácenou výukou, jejíž kvalita není valná. Autoškola Praha Student je ve všech ohledech jiná a právem patří k nejvyhlášenějším autoškolám vůbec. A protože jde o jednu z největších pražských autoškol vůbec (18 výcvikových vozidel, 16 instruktorů), ročně její služby využije na 600 spokojených žáků.

Kvalitní výuka a moderní vozový park

Výcvik provádí kvalifikovaní učitelé s mnohaletou praxí v oboru. K žákům přistupují individuálně a učí je jezdit ve slabším i silném provozu. Samozřejmostí je individuální přístup a ohledy ke specifickým potřebám zákazníků. Pokud vám přidělený instruktor přeci jen nebude vyhovovat, jednoduše požádáte o výměnu za jiného.

Mile vás překvapí moderní vozový park s pravidelně servisovanými vozy. Žádný z automobilů není starší 6 let. Nástupní místa jsou po celé Praze, takže nebudete ztrácet čas otravným dojížděním přes půl města.

Za zmínku stojí i inovativní způsob výuky. Pro žáky je připravena online studovna, v rámci které dostanou k dispozici veškeré potřebné výukové materiály. A to včetně videoprezentací a přednášek. Nabízí se i možnost rezervace na teoretické přednášce, kde si lze testy z pravidel provozu vyzkoušet.

Pro Autoškolu Student je samozřejmostí dodržování platných zákonů. Jízdy trvají předepsanou dobu a instruktoři je nijak nekrátí. Vždy budete jezdit 45 minut.

Potřebujete snad další důvody, proč se rozhodnout pro Autoškolu Student? Další informace najdete na www.autoskolastudent.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.