Co byste měli vědět před pořízením elektrického vozítka pro děti

Co byste měli vědět před pořízením elektrického vozítka pro děti

Zvažujete, zda svému dítku pořídit elektrické vozítko, ale nevíte, jaké ze širokého výběru zvolit? Jestliže nechcete vyloženě prvotřídní mašinu, která svým výkonem a počtem motorů předčí vozítka ostatních dětí v okolí, tak stačí se zorientovat v několika základních parametrech. Mezi hlavní faktory při výběru vozítka patří výkon udávaný ve Wattech. Čím větší výkon tedy najdete, tím lépe. Vyšší výkon totiž znamená nejen lepší jízdu a průjezdnost terénem, ale především zvyšuje životnost vozítka. Dále by vás mělo zajímat, jak je na tom kapacita baterie. Rozhodně si nepřejete, aby elektrická čtyřkolka vydržela jezdit hodinu a poté musela zpátky na nabíječku. Tudíž stále platí pravidlo čím více, tím lépe. Větší kapacita baterie znamená delší dojezd vozítka. Udává se v ampérhodinách. Vybírat byste tedy měli převážně podle velikosti výkonu a kapacitě baterie, ale i počtu motorů. Zároveň počítejte s tím, že pokud chcete vozítko s vysokou kapacitou i výkonem, tak si připlatíte.

Jak vybrat vhodné vozítko pro děti?

Každý rodič dobře zná své dítě, a proto určitě víte, zda obdivuje závodní auta, motorky nebo raději terénní vozidla. V takovém případě nemůžete šlápnout vedle, stačí jen správně vybrat parametry vozítka.

Dětská elektrická čtyřkolka X-MAX

Dětské čtyřkolky jsou velmi oblíbenou variantou mezi vozítky. Celá konstrukce a ovládání čtyřkolky je totiž zvoleno tak, aby řízení úspěšně zvládali i ti nejmenší. Jednoduchost a výkon dětské elektrické čtyřkolky X-MAX si oblíbí nejen vaše děti, ale i vy budete nadšeně koukat, jak z něj vyrůstá malý motorista. Stačí sešlápnout pedál na pravé stupačce a čtyřkolka se bez jakéhokoliv škubnutí či trhnutí rozjede. Dokáže jet až 8 km/h a bez problémů vydrží jet až 90 minut.

Publikováno: 27. 01. 2023

Kategorie: Děti

Autor: Adam