Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Strava

Bez pořádného nádobíčka vaše kulinářské umění nikdy nevynikne

Můžete se jmenovat třeba Pohlreich, ale bez kvalitního gastro zařízení a vybavení se zkrátka neobejdete. Zařizujete-li si vlastní restaurační zařízení, školní kuchyni, pekárnu, pizzerii nebo jakoukoliv gastronomickou provozovnu (nebo už ho máte, ale chystáte se na renovaci), určitě se vám bude hodit pestrá nabídka společnosti Gastrocentrum-Písek s.r.o. Široký výběr kvalitního českého i zahraničního gastro zařízení uspokojí i ty nejnáročnější. Pevné a kvalitní materiály a moderní technologie vyhovují všem soudobým požadavkům a zaručují dlouhou životnost. Vhodně zvolené gastronomické vybavení a zařízení by mělo být nejen funkční a ekonomické, ale také nenáročné na údržbu. A právě to nabízený sortiment do puntíku splňuje.

Kompletní servis od poradenství až po instalaci a zaškolení

Nemáte-li s výběrem gastro zařízení žádné zkušenosti, nevadí. Odborníci z firmy Gastrocentrum-Písek vám poradí a postarají se o dopravu a následnou instalaci. Navrhnou vám optimální a cenově dostupné řešení, které bude vyhovovat vašim individuálním požadavkům. U některých komplexnějších gastro strojů se můžete setkat s náročnější obsluhou a právě proto je k dispozici také školení. Na veškeré gastro vybavení se samozřejmě vztahuje také záruční a pozáruční servis. Prohlédnout si ho můžete z pohodlí domova přímo na webu gastrocentrum-pisek.cz.

I starší gastro zařízení může dobře sloužit

Na své si přijdou i zákazníci, kteří nemohou investovat do zcela nových přístrojů. Společnost Gastrocentrum-Písek provozuje i gastro bazar, v rámci kterého prodává starší, ale stoprocentně funkční a nepříliš používané zboží. Jde o nejjednodušší způsob, jak vybavit provozovnu kvalitním zařízením a současně maximálně optimalizovat náklady. Nabídka použitého gastro vybavení je velmi široká a neustále aktualizovaná. Přesvědčit se můžete sami.