Topinzerent.cz vám pomůže s podnikáním

Topinzerent.cz vám pomůže s podnikáním

Internet je mocné médium, které nám umožňuje propagovat naše služby či naopak hledat kvalitní spolupracovníky, se kterými by bylo podnikání jednodušší. Firmy, ale i drobní živnostníci, již mnoho let využívají internetovou inzerci, jejíž prostřednictvím mohou služby propagovat. Desítky či stovky portálů jsou zahlceny nabídkami a poptávkami a vyznat se v nich je stále složitější. Vzhledem k počtu inzerujících subjektů je totiž stále těží najít takovou firmu, na kterou by se dalo ve všech ohledech spolehnout. Celá řada portálů je navíc nepřehledná sama o sobě a hledání i zadávání poptávek je utrpením. Zcela odlišný je portál TopInzerent.cz, který dává inzerci zcela nový rozměr.

Přehledná a přístupná inzerce

Rozhodli jste se rozšířit portfolio služeb a hledáte nové kontakty na dodavatele? Katalog firem TopInzerent.cz obsahuje rozsáhlou databází prověřených a vysoce kvalitních společností, včetně aktuálních kontaktů. Web je přehledně rozdělen na kategorie a s hledáním tak nebudete mít sebemenší problém. To samé platí i v opačném případě, tedy budete-li chtít uveřejnit kontaktní údaje své společnosti. TopInzerent.cz umožňuje rychlou a snadnou registraci a následnou publikaci kontaktních údajů. Poptávky se dávají bezplatně, což činí TopInzerent.cz nejdostupnější portál svého druhu. V rámci firemního zápisu můžete přidat nejen základní, ale i rozšířené údaje o společnosti, fotky či klíčová slova.

Proč je TopInzerent.cz tak výhodný?

Vzhledem k tomu, že my Češi máme tendenci podezírat vše, co je levnější, než konkurence, si je třeba objasnit, proč je TopInzerent.cz tak výhodný. Hlavní akcionář společnosti TOPINZERENT.cz a.s. je Wis Group Europe a.s., která začala se svou činností již v roce 1993. Společnost se orientuje na minimalizaci nákladů a neprovozuje žádné kamenné pobočky. To je také důvod, proč své služby nabízí mnohem levněji, než konkurence.

Publikováno: 28. 04. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: inzerce | katalog firem | poptávky | seznam firem | spolehlivé firmy