Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Toužíte po bělostném úsměvu? Máte ho mít!

Závidíte hercům, zpěvákům a známým osobnostem jejich zářivě bílý úsměv? Pokud vás trápí nezdravá barva zubů, které se nemůžete zbavit, máme pro vás dobrou zprávu. Bělostný chrup totiž není devizou vyvolených a může ho mít opravdu každý. Ano, i vy 🙂 Nedaří-li se vám ho dosáhnout přirozenou cestou, vsaďte na bělení zubů, které vám vykouzlí dokonalý úsměv bez námahy.

Bělení zubů už dávno nepatří mezi nadstandardní zákroky a nabízí ho téměř každý stomatolog. Jenomže ne každý má čas a chuť na pravidelné kůry a dalším faktorem, který nás od návštěvy stomatologické ordinace odrazuje, je stres. Nebudeme si nic nalhávat, ale pobyt na zubařském křesle je pro většinu lidí velmi nepříjemný.

Nabízí se však alternativa v podobě bělení zubů doma. Na trhu je bezpočet přípravků, které slibují jejich přirozeně krásný vzhled a jejichž aplikace není nikterak náročná. Zmíněné produkty skutečně fungují, ale často obsahují látky, které chrup poškozují. Tedy především peroxid vodíku a TEA.

To se ovšem netýká produktové řady BeconfiDent, kterou vyvíjí přední američtí a švédští stomatologové. Tyto výrobky pro bělení zubů získaly celou řadu prestižních ocenění a mimo jiné i plný počet bodů v hodnocení švédského lifestyle magazínu VeckoRevyn.

Sady na bělení zubů od BeconfiDent se těší obrovské popularitě v zámoří, ale i v Evropě k nim přičichlo na 60.000 spokojených zákazníků. Vyzkoušet je můžete i vy a je jen na vás, zda se rozhodnete pro dlouhodobější přírodní bělení přípravkem Dual Foam, nebo pro rychlou a přesto šetrnou sadu Teeth Whitening Starter Kit, se kterou docílíte bílého chrupu za několik desítek minut. Produktové portfolio obsahuje i další zajímavé výrobky, mezi kterými nechybí ani zubní dlaha Dental Guard. Ta v noci chrání zuby před nepříjemných skřípáním (bruxismus) a stejně jako ostatní produkty, i ona se vyrábí v USA.

Pokud vás bezpečné domácí bělení zubů zaujalo, přečtěte si o něm více přimo na webu www.beconfident.cz.