Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Hledáte nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě? Zajděte si do Fit Parku

Doma na gauči, s pytlíkem brambůrků v ruce, svalovou hmotu nevybudujete. Dejte si říct a začněte dělat něco pro své zdraví. Fyzická aktivita patří k nejlepším eliminátorům stresu, a navíc díky ní získáte postavu, za kterou se v plavkách nebudete muset stydět. A kde jinde na sobě zamakat než v nejlépe vybaveném fitness centru v Ostravě? Najdete ho pod názvem Fit Park a čekají tam na vás moderní stroje, profesionální trenéři a spousta skvělých věcí, pro které si pravidelné cvičení zamilujete a začleníte ho do svého životního stylu.

Cvičení bez čekání

Fit Park je oblíbené fitness centrum Ostrava a od běžné panelákové posilovny má na míle daleko. Chlubí se největší cvičební plochou v ČR (cca 2200 m²) a disponuje více než 220 posilovacími a kardio stroji. Jen pro kardio trénink je připraveno 20 běhacích pásů, 6 veslovacích strojů, schodové trenažéry a mnohé další stroje včetně běžecké dráhy. Příznivci silového tréninku si mohou vybrat z více než 160 strojů a 4 tun železa v jednoručkách. Samozřejmě nechybí kompletní výbavička pro crossfit a vzpírání. A to není zdaleka vše – nedílnou součástí areálu jsou také 4 badmintonové kurty.

Pokud vás od návštěvy posilovny odrazuje obava z ustavičného čekání na uvolnění konkrétního stroje, hoďte ji za hlavu. Ve fitness Ostrava nic takového nehrozí.

Jóga, H.E.A.T. a další skupinové lekce

Stále máte pocit, že klasické posilování není nic pro vás, případně byste ho rádi proložili jinou aktivitou? Vyberte si z bohaté nabídky skupinových lekcí. Perfektním prostředkem na zlepšení kondice, zpevnění těla i proti stresu je jóga Ostrava. Anebo dáte přednost fenomenálnímu High Energy Aerobic Trainingu? Unikátní program HEAT Ostrava spočívá v efektivní chůzi, při které spálíte cca 800 kcal během necelé hodiny.

Kromě toho si ve Fit Parku užijete crossfitu, fitboxu, power spinningu a mnoha dalších aktivit.

Kompletní přehled skupinových lekcí, otevírací dobu a další důležité informace najdete na webu fitpark.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *