Hledáte nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě? Zajděte si do Fit Parku

Hledáte nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě? Zajděte si do Fit Parku

Doma na gauči, s pytlíkem brambůrků v ruce, svalovou hmotu nevybudujete. Dejte si říct a začněte dělat něco pro své zdraví. Fyzická aktivita patří k nejlepším eliminátorům stresu, a navíc díky ní získáte postavu, za kterou se v plavkách nebudete muset stydět. A kde jinde na sobě zamakat než v nejlépe vybaveném fitness centru v Ostravě? Najdete ho pod názvem Fit Park a čekají tam na vás moderní stroje, profesionální trenéři a spousta skvělých věcí, pro které si pravidelné cvičení zamilujete a začleníte ho do svého životního stylu.

Cvičení bez čekání

Fit Park je oblíbené fitness centrum Ostrava a od běžné panelákové posilovny má na míle daleko. Chlubí se největší cvičební plochou v ČR (cca 2200 m²) a disponuje více než 220 posilovacími a kardio stroji. Jen pro kardio trénink je připraveno 20 běhacích pásů, 6 veslovacích strojů, schodové trenažéry a mnohé další stroje včetně běžecké dráhy. Příznivci silového tréninku si mohou vybrat z více než 160 strojů a 4 tun železa v jednoručkách. Samozřejmě nechybí kompletní výbavička pro crossfit a vzpírání. A to není zdaleka vše – nedílnou součástí areálu jsou také 4 badmintonové kurty. Pokud vás od návštěvy posilovny odrazuje obava z ustavičného čekání na uvolnění konkrétního stroje, hoďte ji za hlavu. Ve fitness Ostrava nic takového nehrozí.

Jóga, H.E.A.T. a další skupinové lekce

Stále máte pocit, že klasické posilování není nic pro vás, případně byste ho rádi proložili jinou aktivitou? Vyberte si z bohaté nabídky skupinových lekcí. Perfektním prostředkem na zlepšení kondice, zpevnění těla i proti stresu je jóga Ostrava. Anebo dáte přednost fenomenálnímu High Energy Aerobic Trainingu? Unikátní program HEAT Ostrava spočívá v efektivní chůzi, při které spálíte cca 800 kcal během necelé hodiny. Kromě toho si ve Fit Parku užijete crossfitu, fitboxu, power spinningu a mnoha dalších aktivit. Kompletní přehled skupinových lekcí, otevírací dobu a další důležité informace najdete na webu fitpark.cz.

Publikováno: 15. 02. 2020

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam