Rychlá půjčka bez zbytečného papírování

Rychlá půjčka bez zbytečného papírování

Nemáte najednou k dispozici moc peněz a potřebujete rychlou finanční injekci? Každému vyvstane jako první řešení banka. Ta je však se svým zdlouhavým papírováním a přemrštěnými podmínkami k získání půjčky často velice složitou variantou. Je to však k ní alternativa - rychlá půjčka.

Proč se vyplatí rychlá půjčka?

Oproti tradičnímu způsobu získání půjčky skrze banky nemusíte vyplňovat kvanta papírů a nemusíte splňovat mnohdy obtížné podmínky k tomu, abyste půjčku vůbec dostali. Služeb pomocí této metody můžete využít bez ručení a jiných větších závazků. Vše je na rozdíl od bank kvapem vyřízeno a to není jediná výhoda. Samotná žádost o půjčku skrze sms je jednoduchá a uživatelsky velmi přátelská. Nejdříve navštivte webové stránky, kde vyplníte formulář k registraci. Jeho obsahem je jméno, rodné číslo a číslo telefonu. Po vyplnění všech údajů a dokončení Vám obratem přijde textovou zprávou ověřovací kód. Poté s pomocí kódu a po zaplacení registračního poplatku (symbolická 1 Kč) můžete zažádat o první půjčku. .

Pár informací k dobru

I když je rychlá půjčka snadno dostupná, i ona má několik podmínek nutných ke splnění. První nutností je to, že o půjčku žádat pouze občan České republiky, který je starší 22 a mladší 68 let. Samozřejmostí je to, že nesmí meškat s úvěrem. Není ale nezbytné mít ručitele.

Jaké částky můžete přes rychlou půjčku získat?

Když žádáte o rychlou půjčku poprvé, Poprvé můžete získat jakoukoliv částku s dolní hranicí 100 Kč a horní hranicí 6000 Kč. Později (po absolvování již více půjček) ale můžete nejvyšší částku navýšit až na 20 000Kč.

Uhrazení závazku

Každá půjčka má lhůtu, do které je nutné jí uhradit. Je však možná zmíněnou lhůtu prodloužit, a to maximálně až o třicet dní. Jen je třeba počítat s uhrazením poplatku za prodloužení lhůty.

Publikováno: 27. 05. 2017

Kategorie: Finance

Autor: Adam

Tagy: sms půjčka